جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ سپنتا مجتهدزاده ز من می‌گریزی
00:00
×
×  دانلود آهنگ سپنتا مجتهدزاده ز من می‌گریزی
!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Sepanta Mojtahed Zadeh
Zadeh Ze Man Migorizi
سپنتا مجتهدزاده
ز من می‌گریزی
download new music download new music Sepanta Mojtahed Zadeh Zadeh Ze Man Migorizi download new music Sepanta Mojtahed Zadeh Ze Man Migorizi Sepanta Mojtahed Sepanta Mojtahed Zadeh Sepanta Mojtahed Zadeh Zadeh Ze Man Migorizi Sepanta Mojtahed Zadeh Ze Man Migorizi دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید سپنتا مجتهدزاده دانلود آهنگ ز من می‌گریزی از سپنتا مجتهدزاده دانلود آهنگ سپنتا مجتهدزاده به نام ز من می‌گریزی به همراه متن دانلود آهنگ سپنتا مجتهدزاده ز من می‌گریزی دانلود آهنگ های سپنتا مجتهدزاده ز من می‌گریزی سپنتا مجتهدزاده