جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Rozaye Ghabl

  Mohsen Soltantabar Ft Mohammad Samadi

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Rozaye Ghabl
  x

  منو به روزاي قبلت ببر
  آبرومو پيش قلبت بخر
  حالا كه راه
  عاشق شدن جوره
  واسه چي پاهات
  از اين جاده دوره

  تو كه خيالت آسوده س
  اگه نباشم باز اون هس
  ميگم بمون اما
  خودم ميدونم بيهوده س
  بمون كه با تو ميسازم
  دلو هزار بار ميبازم
  اگه بري حتي
  ميام سراغ تو بازم

  گفتم قلبت تنها ميشه نشد
  هر روز گفتم فردا ميشه نشد
  چي فكر ميكردم
  ولي تهش چي شد
  ته درد اينه
  تو ميدوني ميشد

  تو كه خيالت آسوده س
  اگه نباشم باز اون هس
  ميگم بمون اما
  خودم ميدونم بيهوده س
  بمون كه با تو ميسازم
  دلو هزار بار ميبازم
  اگه بري حتي
  ميام سراغ تو بازم

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Mohsen Soltantabar
Roozaye Ghabl
Download music Mohsen Soltantabar - Rozaye Ghabl (Ft Mohammad Samadi) new music persian leyric تکست دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ محسن سلتان طبر به همراه محمد سمدی به نام روزای قبل متن آهنگ متن آهنگ روزای قبل محسن سلطان تبار محمد صمدی