جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ محسن رزاقی بد آوردم
00:00
×
× دانلود آهنگ محسن رزاقی بد آوردم
 • Bad Avordam

 • Mohsen Razaghi

 • Description:

  محسن رزاقی بد آوردم

  دانلود آهنگ محسن رزاقی بد آوردم


  Playlist
  • Bad Avordam

   Mohsen Razaghi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Bad Avordam
   x

   هر بار خواستی بگذری از من
   خندیدی و گفتی نمیتونی
   من شرط بستم سر اینکه
   اصلا سر حرفت نمی مونی
   هر بار خواستی بگذری از من
   میگفتم این همش یه بازی بود
   من فکر میکردم همه کارات
   فقط یجوری صحنه سازی بود
   هر بار خواستی رد بشی از من
   هر بار یه چیز تازه فهمیدم
   من مطمئنم دیگه بازی نیست
   من مطمئنم اینو قول میدم
   تموم این کارات تموم رفتارات
   یعنی بد آوردم
   من مطمئنم که منم یجور چوب
   سادگیمو خوردم
   تموم این کارات تموم رفتارات
   یعنی بد آوردم
   من مطمئنم که منم یجور چوب
   سادگیمو خوردم

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mohsen Razaghi
  Bad Avordam
  محسن رزاقی
  بد آوردم
  download new music download new music Mohsen Razaghi Bad Avordam Mohsen Razaghi Mohsen Razaghi Bad Avordam بد آوردم دانلود آهنگ بد آوردم از محسن رزاقی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محسن رزاقی دانلود آهنگ محسن رزاقی بد آوردم دانلود آهنگ محسن رزاقی به نام بد آوردم به همراه متن دانلود آهنگ های محسن رزاقی محسن رزاقی