جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ محسن چاوشی زیابیی
00:00
×
× دانلود آهنگ محسن چاوشی زیابیی
 • Zibaa’ii

 • Mohsen Chaavoshi

 • Description:

  محسن چاوشی زیابیی

  دانلود آهنگ محسن چاوشی زیابیی


  Playlist
  • Zibaa’ii

   Mohsen Chaavoshi

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Zibaa’ii
   x

   از خودم میپرسم ، از چی نفرت داره
   چی ازم فهمیده، که ازم بیزاره
   اما باز فکر میکنم، شاید اصلا نمیخواد
   کسی عاشقش بشه، کسی پا به پاش بیاد
   واسه این تنهایـــــی، دلت اصلا نمیاد که مقصر باشی
   تو با این زیبایـــــی، نمیتونی از عشق متنفر باشی
   ♫♫♫
   شاید از من یا نه ، از همه بیزاره
   نمیخواد درک کنه ، یکی دوست داره
   اما باز فکر میکنم، شاید این تقدیره
   که داره چشماشو از چشم من میگیره
   واسه این تنهایـــــی، دلت اصلا نمیاد که مقصر باشی
   تو با این زیبایـــــی، نمیتونی از عشق متنفر باشی
   تو با این زیبایی ، تو با این زیبایی

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mohsen Chaavoshi
  Zibaa’ii
  محسن چاوشی
  زیابیی
  download new music download new music Mohsen Chaavoshi Zibaa’ii Mohsen Chaavoshi Mohsen Chaavoshi Zibaa’ii دانلود آهنگ دانلود آهنگ از دانلود آهنگ به نام به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی دانلود آهنگ زیابیی از محسن چاوشی دانلود آهنگ محسن چاوشی به نام زیابیی به همراه متن دانلود آهنگ محسن چاوشی زیابیی دانلود آهنگ های دانلود آهنگ های محسن چاوشی زیابیی محسن چاوشی