جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ محسن چاوشی ها
00:00
×
× دانلود آهنگ محسن چاوشی ها
Description:

محسن چاوشی ها

دانلود آهنگ محسن چاوشی ها


Playlist
 • Haa

  Mohsen Chaavoshi

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Haa
  x

  مثل گنجشکی که زیر برفا مونده
  همه دلتنگیم پیش تو جا مونده
  یه نفر اینجاست که تورو دوست داره هنوز
  که تو چهار فصل دلش برف می باره هنوز
  یه نفر منتظره، تو بهارش باشی
  تا کنارت باشه ،تو کنارش باشی
  یخ زدن دستای من، زل زدم به رد پات
  دستامو “ها ” می کنم، کو اجاق خنده هات؟
  شاخه هام خشکیدن ،ریشه هام از دردن
  شونه هام می لرزن ،استخونام سردن
  یه نفر اینجاست که تورو دوست داره هنوز
  تو چهار فصل دلش ،برف می باره هنوز
  رد چشمامو نگاه کن ،دستامو بگیر تو دستات
  یخ این دستارو واکن
  خنده هات سبزه ی عیدن، خنده هاتو دوست دارم
  منو با خنده صدا کن
  با یه ذره مهربونی ،منو پر کن از جوونی
  کی بهارو دوست نداره ،عزیزم خودت می دونی
  فصل فصل تو که عشقه ،چهار فصل من بهاره

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Mohsen Chavoshi
Haa
محسن چاوشی
ها
download new music download new music Mohsen Chaavoshi Haa download new music Mohsen Chavoshi Haa Mohsen Chaavoshi Mohsen Chaavoshi Haa Mohsen Chavoshi Mohsen Chavoshi Haa دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی دانلود آهنگ محسن چاوشی به نام ها به همراه متن دانلود آهنگ محسن چاوشی ها دانلود آهنگ ها از محسن چاوشی دانلود آهنگ های محسن چاوشی محسن چاوشی ها