جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مهدی سلطانی دلا چونی
00:00
×
× دانلود آهنگ مهدی سلطانی دلا چونی
 • Dela Chooni

 • Mehdi Soltani

 • Description:

  مهدی سلطانی دلا چونی

  دانلود آهنگ مهدی سلطانی دلا چونی


  Playlist
  • Dela Chooni

   Mehdi Soltani

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Dela Chooni
   x

   دلا چونی دلا چونی دلا چون
   همه خونی همه خونی همه خون
   زبهر لیلی سیمین عذاری
   چو مجنونی چو مجنونی چو مجنون
   چو مجنونی چو مجنونی چو مجنون

   مگر شیر و پلنگی ای دل ای دل
   به ما دائم به جنگی ای دل ای دل
   اگر دستم رسد خونت بریزم
   ببینم تا چه رنگی ای دل ای دل
   ببینم تا چه رنگی ای دل ای دل

   سرم چون گوی و در میدان بگرده
   دلم از عهد و پیمان برنگرده
   اگر دوران به نااهلان بمانه
   نشینم تا که این دوران بگرده
   نشینم تا که این دوران بگرده

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Mehdi Soltani
  Dela Chooni
  مهدی سلطانی
  دلا چونی
  download new music download new music Mehdi Soltani Dela Chooni Mehdi Soltani Mehdi Soltani Dela Chooni دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مهدی سلطانی دانلود آهنگ دلا چونی از مهدی سلطانی دانلود آهنگ مهدی سلطانی به نام دلا چونی به همراه متن دانلود آهنگ مهدی سلطانی دلا چونی دانلود آهنگ های مهدی سلطانی دلا چونی مهدی سلطانی