جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Khalije Fars

  Mani Rahnama

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Khalije Fars
  x

  پناه بی پناهی ها قرار بی قراری ها
  شکفته در شکوه تو نهال پایداری ها
  تو آغازی و پایانی تو پیدایی و پنهانی
  تو آرامش تو طوفانی تو در جسم وطن جانی
  قسم بر خاک پاکان و به شیران کمان دارش
  اگر فرمانده باشی میشوم سرباز چون آرش
  قسم بر خاک پاکان و به شیران کمان دارش
  اگر فرمانده باشی میشوم سرباز چون آرش
  جهان در تو خلاصه میشود از بس که زیبایی
  غروب سرخ دیروزی طلوع سبز فردایی
  سرشت من بهشت من تو ماوای دلیرانی
  کنار دوست آرامی و با دشمن خروشانی
  قسم بر خاک پاکان و به شیران کمان دارانش
  اگر فرمانده باشی میشوم سرباز چون آرش
  نسیمی می وزد از موج هایه شعله پوش تو
  دلیل احتضاض پرچم ایران خروش تو
  صدف هایت پر از گوهر تو مروارید ایرانی
  خلیج فارس بودی و خلیج فارس می مانی

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Mani Rahnama
Khalij Fars
Download music Download New Music Mani Rahnama – Khalije Fars Khalije Fars Mani Rahnama Mani Rahnama - Khalije Fars new music persian leyric تکست دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ جدید مانی رهنما خلیج فارس به همراه متن آهنگ متن آهنگ متن آهنگ مانی رهنما بنام خلیج فارس