جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Dige Nemizaram

  Hooman Azma

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Dige Nemizaram
  x

  هر بار خواستم بگذرم از تو با گریه هات راه منو بستی
  هر بار میگفتی عوض میشم هر بار یه فرصت ازم خواستی
  هر بار میگفتی نرو اما با موندنم تغییر نمیکردی
  من جای تو بودم دیگه این بار گریه نمیکردم که برگردی
  دیگه نمیذارم با قلب کوچیکم اینجوری بازی شه
  راضی شو به رفتن قلب تو هم باید به دوری راضی شه
  شاید نفهمیدی ولی با هم دنیای ما درگیر تشویشه
  از هم جدا میشیم و این روزا واسه دوتامون خاطره میشه
  شاید حواست پرته دیوونه ما هر دو از چشم هم افتادیم
  چشماتو وا کن باورت میشه دست خداحافظیم دادیم
  دیگه نمیذارم با قلب کوچیکم اینجوری بازی شه
  راضی شو به رفتن قلب تو هم باید به دوری راضی شه

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Houman Azma
Dige Nemizaram
Dige Nemizaram Download music Houman Azma Houman Azma - Dige Nemizaram new music persian leyric تکست دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود اهنگ جدید هومن ازما به نام دیگه نمیزارم متن آهنگ متن آهنگ دیگه نمیزارم