جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Hale Majnoon

  Hossein tavakoli

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Hale Majnoon
  x

  دلم می تپه آتیش می گیره نگات
  از تو خیالم نمیره ببین
  وجود من پر شده از تو صدات آهنگ عاشق شدنه
  هوات هوای احساس منه
  بیا نگیر ازم اون خنده هات و
  با حست رو ابرام عوض میشه دنیام
  مثل حال مجنون بی تابم
  شدم مست چشمات اسیر نفس هات
  با فکرت شب و روز بی خوابم
  تنم گرم نفس های توئه
  چشام عاشق چشمای توئه
  ببین کنار تو چه حالی دارم
  بیا بدجوری دیوونه شدم
  واست اون که پریشونه شدم
  می خوام زندگیم و به پات بذارم
  با حست رو ابرام عوض میشه دنیام
  مثل حال مجنون بی تابم
  شدم مست چشمات اسیر نفس هات
  دانلود آهنگ جدید حسین توکلی
  با فکرت شب و روز بی خوابم
  با حست رو ابرام عوض میشه دنیام
  مثل حال مجنون بی تابم
  شدم مست چشمات اسیر نفس هات
  با فکرت شب و روز بی خوابم

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Hossein Tavakoli
Hale Majnoon
Download music Hale-Majnoon Hossein-Tavakoli Hossein-Tavakoli_Hale-Majnoon new music persian leyric تکست دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ جدید حال مجنون به همراه متن دانلود آهنگ حدید حسین توکلی به نام حال مجنون متن آهنگ