جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Aroomam

  Hossein Ghaffari

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Aroomam
  x

  آرومم وقتی باهامی بهترین حس دنیامی
  میخوامت تا اون حدی که حسامون بهم نزیکه
  تموم دنیا به کنار از همه عزیز تری
  وقتی به تو فکر میکنم از دلم باخبری
  یه حسی تو نگاهته منو جادو میکنه
  منه دیونرو حرفای تو آروم میکنه
  فدای ناز خندهات آروم جونم
  این قصرو تا آخرش با تو میمونم
  فدای مهربونیات ای مهربونم
  تو. کاری کردی که تنها نمونم
  آروم جونم
  چشماتو وقتی میبنیدی گم میشم توی دلتنگی
  دستامو وقتی میگیری تو به من انگیزه میدی
  تموم دنیا به کنار از همه عزیز تری
  وقتی به تو فکر میکنمک از دلم باخبری
  یه حسی تو نگاهته منو جادو میکنه
  منه دیونرو حرفای تو آروم میکنه
  این قصرو تا آخرش با تو میمونم
  فدای مهربونیات ای مهربونم
  تو. کاری کردی که تنها نمونم
  آروم جونم
  با تو میمونم

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Hossein Ghaffari
Aroomam
Aroomam Download music Hossein Ghaffari - Aroomam new music persian leyric تکست دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ جدید حسین غفاری به نام آرومم دانلود آهنگ جدید حسین قفاری به نام آرومم متن آهنک آرومم از حسین غفاری متن آهنگ