جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ فرهاد مهراد مرد تنها
00:00
×
× دانلود آهنگ فرهاد مهراد مرد تنها
 • Marde Tanha

 • Farhad Mehrad

 • Description:

  فرهاد مهراد مرد تنها

  دانلود آهنگ فرهاد مهراد مرد تنها


  Playlist
  • Marde Tanha

   Farhad

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Marde Tanha
   x

   با صدای بی صدا
   مثله یک کوه بلند

   مثله یک خواب کوتاه
   یه مرد بود یه مرد
   با دستهای فقیر
   با چشمهای محروم
   با پاهای خسته
   یه مرد بود یه مرد
   شب با تابوت سیاه
   نشست توی چشمهاش
   خاموش شد ستاره
   افتاد روی خاک
   سایه ش هم نمیموند

   هرگز پشت سرش
   غمگین بود و خسته
   تنهای تنها
   با لبهای تشنه
   به عکس یک چشمه
   نرسید تا ببینه
   قطره, قطره, قطره ی آب, قطره ی آب
   در شب بی طپش, این طرف اون طرف
   می افتاد تا بشنوه صدا, صدا, صدای پا, صدای پا
   صدای پا

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Farhad Mehrad
  Marde Tanha
  فرهاد مهراد
  مرد تنها
  download new music download new music Farhad Marde Tanha download new music Farhad Mehrad Marde Tanha Farhad Farhad Marde Tanha Farhad Mehrad Farhad Mehrad Marde Tanha با چشمهای محروم با دستهای فقیر با صدای بی صدا دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید فرهاد مهراد دانلود آهنگ فرهاد مهراد به نام مرد تنها به همراه متن دانلود آهنگ فرهاد مهراد مرد تنها دانلود آهنگ مرد تنها از فرهاد مهراد دانلود آهنگ های فرهاد مهراد فرهاد مهراد مثله یک کوه بلند مرد تنها