جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ عماد یه فرشته
00:00
×
× دانلود آهنگ عماد یه فرشته
Playlist
 • Ye Fereshteh

  Emad

  Lyric

  ×
  Ye Fereshteh
  x

  ای یار دیرینه حرف تو شیرینه
  نگاه گرم تو به دلم میشینه
  صدای تو سازمه گرمی آوازمه
  از تو چه پنهون عزیزم تویی محرم رازمه
  از اون روزی که رفتی تو دلم گیر و پابند تو
  چشام باز به دنبال تو جون و دلم بند تو
  از اون نگاه اولت دلمو ربودی
  تو از جنس آسمونی یه فرشته بودی

  شب تا سحر زانوی غم آخه بغل میگیرم
  تو نیستی من همه جا همیشه سربزیرم
  شب تا سحر زانوی غم آخه بغل میگیرم
  تو نیستی من همه جا همیشه سربزیرم
  همیشه سربزیرم…
  ای یار دیرینه حرف تو شیرینه
  نگاه گرم تو به دلم میشینه
  صدای تو سازمه گرمی آوازمه
  از تو چه پنهون عزیزم تویی محرم رازمه

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Emad
Ye Fereshteh
عماد
یه فرشته
download new music download new music Emad Ye Fereshteh Emad Emad Ye Fereshteh دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید عماد دانلود آهنگ عماد به نام یه فرشته به همراه متن دانلود آهنگ عماد یه فرشته دانلود آهنگ های عماد دانلود آهنگ یه فرشته از عماد عماد یه فرشته