جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Kash Betoni

  Arshavin

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Kash Betoni
  x

  عذابه بی تو عذاب
  عادت من شده قرص های خواب
  خیلی وقته رفتی و شکسته شدم
  زل نمیزنم تو آینه به خودم
  کاش یکی حس کنه دردمو
  که دل من چقدر تنهاست
  کاش می شد یه روز
  ببنیم تورو حتی اگه دلت منو نخواست
  کاش بتونی پیشم بمونی
  پیر شدم تو اوج جونی
  کاشکی خودت رو برسونی
  دل دوباره آروم نداره
  کی منو می تونه جز تو
  آروم کنه با یه اشاره
  کاش یکی حس کنه دردمو
  که دل من چقدر تنهاست
  کاش می شد یه روزی
  ببینم تورو حتی اگه دلت منو نخواست

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Arshavin
Kash Betoni
Arshavin Arshavin - Kash Betoni Download music Kash Betoni new music persian leyric تکست دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ جدید آرشاوین بنام کاش بتونی به همراه متن آهنگ متن آهنگ متن آهنگ کاش بتونی