جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Ab Dar Atash

  Ali Zand Vakili

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Ab Dar Atash
  x

  سر تا پا آتشی شعله میکشی
  میچرخی میرقصی اینچنین
  خاکستر میکنی میسوزی مرا
  میچرخی میرقصی اینچنین
  تو میچرخی جنون می آید
  ز دریا موج خون می آید
  تو میرقصی چنین لیلی وار
  خدا از جلد تو برون می آید
  می خندانی مرا میگریانیم
  عاشق شیدا اینچنین
  از آتش آبم و در آب آتشم
  می لرزم می سوزم اینچنین
  تو میرقصی تو می رقصانی
  چو مستانی، تو میمستانی
  میان آسمان خونین
  چنان رعدی که میبارانی..
  تو میچرخی زمان میچرخد
  شعور کهکشان میچرخد
  تو هشیاری !!! مثال مستان
  زمین و آسمان میچرخد
  شب از عطر تو مست و شیداست
  حضور لحضه ها بی همتاست
  جهانی را تو میرقصانی
  برون تو خدا هم پیداست

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Ali Zand Vakili
Ab Dar Atash
Ab Dar Atash Ali Zand Vakili Ali Zand Vakili - Ab Dar Atash Download music new music persian leyric تکست دانلد آهنگ دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ علی زند وکیلی به نام آب در آتش به همراه متن آهنگ متن آهنگ