جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Hale Mano Hale Del

  Ali Cheraghi

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Hale Mano Hale Del
  x

  من با تو غم ندارم و چیزی کم دارمو
  تو به دردام درمونی خودت اینو میدونی
  وقتی که به دلت غم میره حال منو حال دل میگیره
  اما وقتی که لبات لبخنده دنیا به روی من میخنده
  هی روشنی شبه تارم من بیتو گریه شده کارم
  تو خودت بهتر میدونی که از همه بیشتر دوست دارم
  من با تو غم ندارمو چیزی کم ندارمو
  تو به دردام درمونی خودت اینو میدونی
  وقتی که به دلت غم میره حال منو حال دل میگیره
  اما وقتی که لبات لبخنده دنیا به روی من میخنده

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Ali Cheraghi
Hale Mano Hale del
Ali Cheraghi - Hale Mano Hale del Download music Hale Mano Hale del new music persian leyric به همراه متن آهنک تکست دانلود آهنگ دانلود آهنگ جديد دانلود اهنگ جدید علی چراغی بنام حال منو حال دل متن آهنگ