جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ دایناتومیکس قسمت 40 ویژه نوروز 99
00:00
×
× دانلود آهنگ دایناتومیکس قسمت 40 ویژه نوروز 99
 • Episode: 40 (Norooz Special)

 • Dynatomix

 • Description:

  دایناتومیکس قسمت 40 ویژه نوروز 99

  دانلود آهنگ دایناتومیکس قسمت 40 ویژه نوروز 99

  پادکست دایناتومیکس 40 ویژه نوروز 99


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Dynatomix
  Episode: 40 (Norooz Special)
  دایناتومیکس
  قسمت 40 ویژه نوروز 99
  پادکست دایناتومیکس 40 ویژه نوروز 99
  download new music download new music Dynatomix Episode: 40 (Norooz Special) Dynatomix Dynatomix Episode: 40 (Norooz Special) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید دایناتومیکس دانلود آهنگ دایناتومیکس به نام قسمت 40 ویژه نوروز 99 به همراه متن دانلود آهنگ دایناتومیکس قسمت 40 ویژه نوروز 99 دانلود آهنگ قسمت 40 ویژه نوروز 99 از دایناتومیکس دانلود آهنگ های دایناتومیکس دایناتومیکس قسمت 40 ویژه نوروز 99