جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ Ookay Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion
00:00
×
× دانلود آهنگ Ookay Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion
 • Thief – Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion

 • Ookay

 • Description:

  Ookay Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion

  دانلود آهنگ Ookay Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Ookay
  Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion
  Ookay
  Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion
  download new music download new music Ookay Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion Ookay Ookay Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion دانلود آهنگ Ookay Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion دانلود آهنگ Ookay به نام Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion به همراه متن دانلود آهنگ Thief - Flux Pavilion Remix feat Flux Pavilion از Ookay دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید Ookay دانلود آهنگ های Ookay