جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ GRAVEDGR RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten
00:00
×
× دانلود آهنگ GRAVEDGR RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten
 • RAMPAGE – Riot Ten Remix feat Riot Ten

 • GRAVEDGR

 • Description:

  GRAVEDGR RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten

  دانلود آهنگ GRAVEDGR RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  GRAVEDGR
  RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten
  GRAVEDGR
  RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten
  download new music download new music GRAVEDGR RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten GRAVEDGR GRAVEDGR RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten دانلود آهنگ GRAVEDGR RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten دانلود آهنگ GRAVEDGR به نام RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten به همراه متن دانلود آهنگ RAMPAGE - Riot Ten Remix feat Riot Ten از GRAVEDGR دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید GRAVEDGR دانلود آهنگ های GRAVEDGR