جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ پوریا پوتک شکنجه خاموش
00:00
×
× دانلود آهنگ پوریا پوتک شکنجه خاموش
 • Shekanje Khamoush

 • Pooria PutaK

 • Description:

  پوریا پوتک شکنجه خاموش

  دانلود آهنگ پوریا پوتک شکنجه خاموش


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Pooria PutaK
  Shekanje Khamoush
  پوریا پوتک
  شکنجه خاموش
  download new music download new music Pooria PutaK Shekanje Khamoush Pooria Putak Pooria PutaK Shekanje Khamoush پوریا پوتک دانلود آهنگ پوریا پوتک به نام شکنجه خاموش به همراه متن دانلود آهنگ پوریا پوتک شکنجه خاموش دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید پوریا پوتک دانلود آهنگ شکنجه خاموش از پوریا پوتک دانلود آهنگ های پوریا پوتک شکنجه خاموش