جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ پوریا پوتک دلم تنگه
00:00
×
× دانلود آهنگ پوریا پوتک دلم تنگه
 • Delam Tange (Ft. Ali Majidi)

 • Pooria PutaK

 • Description:

  پوریا پوتک دلم تنگه

  دانلود آهنگ پوریا پوتک دلم تنگه


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Pooria PutaK
  Delam Tange (Ft. Ali Majidi)
  پوریا پوتک
  دلم تنگه
  download new music download new music Pooria PutaK Delam Tange (Ft. Ali Majidi) Pooria Putak Pooria PutaK Delam Tange (Ft. Ali Majidi) پوریا پوتک دانلود آهنگ پوریا پوتک به نام دلم تنگه به همراه متن دانلود آهنگ پوریا پوتک دلم تنگه دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید پوریا پوتک دانلود آهنگ دلم تنگه از پوریا پوتک دانلود آهنگ های پوریا پوتک دلم تنگه