جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ همایون بهمنی (هَشتار) اون تورو میبینه
00:00
×
× دانلود آهنگ همایون بهمنی (هَشتار) اون تورو میبینه
 • Oon Toro Mibine

 • Homayon Bahmani (8tar)

 • Description:

  همایون بهمنی (هَشتار) اون تورو میبینه

  دانلود آهنگ همایون بهمنی (هَشتار) اون تورو میبینه


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Homayon Bahmani (8tar)
  Oon Toro Mibine
  همایون بهمنی (هَشتار)
  اون تورو میبینه
  download new music download new music Homayon Bahmani (8tar) Oon Toro Mibine Homayon Bahmani (8tar) Homayon Bahmani (8tar) Oon Toro Mibine اون تورو میبینه دانلود آهنگ اون تورو میبینه از همایون بهمنی (هَشتار) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید همایون بهمنی (هَشتار) دانلود آهنگ های همایون بهمنی (هَشتار) دانلود آهنگ همایون بهمنی (هَشتار) اون تورو میبینه دانلود آهنگ همایون بهمنی (هَشتار) به نام اون تورو میبینه به همراه متن همایون بهمنی (هَشتار)