جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مهران نوروزی برو
00:00
×
× دانلود آهنگ مهران نوروزی برو
Description:

مهران نوروزی برو

دانلود آهنگ مهران نوروزی برو


Playlist
 • Boro

  Mehran Noroozi

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Boro
  x

  ترانه آهنگ برو مهران نوروزی
  تو اینجوری نبودی این اداها جدیده
  اونی که من میشناختمش این کارا ازش بعیده
  باکی کجا نشستی از من تورو پُرِت کرد
  امروز فقط کنار تو بود ولی فرداش ولت کرد
  تو اینجوری نبودی که بری تنها بمونم
  بهم بگی فراموشم کن ولی من بازم نتونم
  من شکستم باغرورم من شکستم تاهمیشه
  ولی خب براش مهم نیست چون به فکر دلخوشیشه
  برو اشتباه گرفتمت تورو
  زیرپا گذاشتی این دلو این دلو
  این منم گذاشتی ساده بشکنم
  نمیخوام صداتم بشنوم از تو دور بمونم بهترم
  تو نمیترسی از اینکه یه موقع تنها بمونی
  ولی من میترسم از این دوریو دلنگرونی
  طاقتم مثل قدیم نیست دیگه انگیزه ندارم
  من مثله اونایی نیستم که پِی وقت اضافن

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Mehran Noroozi
Boro
مهران نوروزی
برو
download new music download new music Mehran Noroozi Boro Mehran Noroozi Mehran Noroozi Boro برو دانلود آهنگ برو از مهران نوروزی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مهران نوروزی دانلود آهنگ مهران نوروزی برو دانلود آهنگ مهران نوروزی به نام برو به همراه متن دانلود آهنگ های مهران نوروزی مهران نوروزی