جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی لحظه ها
00:00
×
×  دانلود آهنگ مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی لحظه ها
!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Mehran Ahmadi
Lahzeha (ft Hossein Amini & Hamed A P)
مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی
لحظه ها
download new music download new music Mehran Ahmadi Lahzeha (ft Hossein Amini & Hamed A P) Mehran Ahmadi Mehran Ahmadi Lahzeha (ft Hossein Amini & Hamed A P) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی دانلود آهنگ لحظه ها از مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی دانلود آهنگ مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی به نام لحظه ها به همراه متن دانلود آهنگ های مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی لحظه ها مهران احمدی ، حسین امینی، حامد ای پی