جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ امید آمری و مهدی مقدم عشقم جونم عمرم
00:00
×
× دانلود آهنگ امید آمری و مهدی مقدم عشقم جونم عمرم
 • Eshgham Joonam Omram ft Mehdi Moghaddam

 • Omid Ameri

 • Description:

  امید آمری و مهدی مقدم عشقم جونم عمرم

  دانلود آهنگ امید آمری و مهدی مقدم عشقم جونم عمرم


  Playlist
  • Eshgham Joonam Omram

   Omid Ameri & Mehdi Moghaddam

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Eshgham Joonam Omram
   x

   عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم
   من فقط تو رو دارم
   هر جا که پا میذارم تو رو یادم میارم
   میدونی که مال تو ام عاشق چشمای تو ام
   هر شب و روزم واسه توست
   همیشه من یاد تو ام
   عشقم پر از صداقته نه هوسه نه عادته
   عاشقتم حتی اگه فاصله تا قیامته


   نمیخوام تنها بمونم
   باز میخوام از تو بخونم واسه ی این دل تنهام
   تویی عشقم تویی جونم
   اگه قلب من شکسته اگه سردم اگه خسته
   اگه میبینی که تنهام دل من به پات نشسته
   اگه خورشید غروبم بی تو سرد و بی فروغم
   وقتی هستی با تو شادم نمیره عشق تو یادم
   نمیخوام تنها بمونم
   باز میخوام از تو بخونم واسه ی این دل تنهام
   تویی عشقم تویی جونم

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Omid Ameri
  Eshgham Joonam Omram ft Mehdi Moghaddam
  امید آمری و مهدی مقدم
  عشقم جونم عمرم
  download new music download new music Omid Ameri Eshgham Joonam Omram ft Mehdi Moghaddam Omid Ameri Omid Ameri Eshgham Joonam Omram ft Mehdi Moghaddam امید آمری و مهدی مقدم دانلود آهنگ امید آمری و مهدی مقدم به نام عشقم جونم عمرم به همراه متن دانلود آهنگ امید آمری و مهدی مقدم عشقم جونم عمرم دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید امید آمری و مهدی مقدم دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم امید آمری و مهدی مقدم دانلود آهنگ عشقم جونم عمرم از امید آمری و مهدی مقدم دانلود آهنگ عشقم جونم عمرم از مهدی مقدم امید آمری و مهدی مقدم دانلود آهنگ مهدی مقدم امید آمری و مهدی مقدم به نام عشقم جونم عمرم به همراه متن دانلود آهنگ های امید آمری و مهدی مقدم دانلود آهنگ های مهدی مقدم امید آمری و مهدی مقدم عشقم جونم عمرم مهدی مقدم امید آمری و مهدی مقدم