جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مرداد پی ام
00:00
×
× دانلود آهنگ مرداد پی ام
Playlist
 • PM

  Mordad

  Lyric

  ×
  PM
  x

  اخه بدون من چجورى تو سر كردى
  باور نميكنم بودم واست سرگرمى
  زدى شكستى و نمونده واسم قلبى
  قبول دارم بد كردم
  ميگفتى دوسم دارى هى چشاتو تر كردم
  اره ميدونما
  ولى نبودش حقم برى پا بزارى رو قلبم
  از وقتى نكردى بغلم خواب رفته كل تنم
  كجا برم فكره تو نيوفته تو سرم
  رو تك تك كارات چشامو ميبندمو واى ميسم از روى بلندى ميپرم
  يه پى ام بده حداقل بپرس حال منو
  نه نفهميدم چى شد كه رفتى تو يهو
  هر جايى ميرى باشه عيب نداره برو
  معذرت نخوا ديگه شكستى اين دلو

  اره يادمه يه ادمه ديگه شدى واسم
  يه عالمه خوبى كردم واست
  تو ميدونستى بهت كرده بودم عادت
  نبودى آدم كه حس كنى حس دارم
  آخه هنوزم تورو دوس دارم
  ولى ميدونم اون ديگه نيس يادم

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Mordad
PM
مرداد
پی ام
download new music download new music Mordad PM Mordad Mordad PM پی ام دانلود آهنگ پی ام از مرداد دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مرداد دانلود آهنگ مرداد به نام پی ام به همراه متن دانلود آهنگ مرداد پی ام دانلود آهنگ های مرداد مرداد