جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم
00:00
×
× دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم
 • Baroone Nam Nam

 • Mohammad Alizadeh

 • Description:

  محمد علیزاده بارون نم نم

  دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم


  Playlist
  • Baroone Nam Nam

   Mohammad Alizadeh

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Baroone Nam Nam
   x

   متن آهنگ بارون نم نم محمد علیزاده
   همه زندگیم رفت از زندگیم رو لبهام فقط آه و افسوس دارم
   اگه آخرین روزه پس واسه چی مث روز اول تورو دوست دارم
   اگه آخرین روزه پس واسه چی مث روز اول میمیرم برات
   تو حق منی از همه زندگی ولی حق ندارم

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Mohammad Alizadeh
  Baroone Nam Nam
  محمد علیزاده
  بارون نم نم
  download new music download new music Mohammad Alizadeh Baroone Nam Nam Mohammad Alizadeh Mohammad Alizadeh Baroone Nam Nam بارون نم نم دانلود آهنگ بارون نم نم از محمد علیزاده دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم دانلود آهنگ محمد علیزاده به نام بارون نم نم به همراه متن دانلود آهنگ های محمد علیزاده محمد علیزاده