جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ محمد طالاری مسافر
00:00
×
× دانلود آهنگ محمد طالاری مسافر
Playlist
 • Mosafer

  Mohammad Talari

  Lyric

  ×
  Mosafer
  x

  مسافر
  قاب عکس کهنه تو زیر این گرد و غباره
  باورم نمیشه چشمام تو رو میبینه دوباره
  نه من اون مرد قدیمم نه تو اون آدم سابق
  نه تو معشوقه پاک و نه من اون ساده عاشق
  مسافر من پشت سر تو
  گریم میگیره. از سفر تو
  اما نمیخوام دوباره باشی
  من با تو باشم تا روبه راه شی
  روح پاشیده خونه/خاک مرده داره انگار
  نقش خواب آلوده داره/همه ی خشتای دیوار
  نه من از تو مطئمنم/ نه تو مطمئن از احساس
  نقطه طلاقی ما/شاید آخرش همینجاس
  مسافر من پشت سر تو
  گریم میگیره. از سفر تو
  اما نمیخوام دوباره باشی
  من با تو باشم تا روبه راه شی

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Mohammad Talari
Mosafer
محمد طالاری
مسافر
download new music download new music Mohammad Talari Mosafer Mohammad Talari Mohammad Talari Mosafer دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محمد طالاری دانلود آهنگ محمد طالاری به نام مسافر به همراه متن دانلود آهنگ محمد طالاری مسافر دانلود آهنگ مسافر از محمد طالاری دانلود آهنگ های محمد طالاری محمد طالاری مسافر