جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مجید خراطها یک ماه و چهل روز
00:00
×
× دانلود آهنگ مجید خراطها یک ماه و چهل روز
 • Yek Mah o Chehel Rooz

 • Majid Kharatha

 • Description:

  مجید خراطها یک ماه و چهل روز

  دانلود آهنگ مجید خراطها یک ماه و چهل روز


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Majid Kharatha
  Yek Mah o Chehel Rooz
  مجید خراطها
  یک ماه و چهل روز
  download new music download new music Majid Kharatha Yek Mah o Chehel Rooz Majid Kharatha Majid Kharatha Yek Mah o Chehel Rooz دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مجید خراطها دانلود آهنگ مجید خراطها به نام یک ماه و چهل روز به همراه متن دانلود آهنگ مجید خراطها یک ماه و چهل روز دانلود آهنگ های مجید خراطها دانلود آهنگ یک ماه و چهل روز از مجید خراطها مجید خراطها یک ماه و چهل روز