جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مجید جهانبخش رویا
00:00
×
× دانلود آهنگ مجید جهانبخش رویا
Description:

مجید جهانبخش رویا

دانلود آهنگ مجید جهانبخش رویا


Playlist
 • Roya

  Majid Jahanbakhsh

  DOWNLOAD

  Lyric

  ×
  Roya
  x

  اگه دوری از دستای سرد من
  همین که بخندی برام کافیه
  هوا سرد و دلخوشی های من
  به رویای گرمی که میبافیه
  ازم دوری اما صدای تو هست
  دارم گوش میدم به اواز تو
  یه وقتایی میرم تا دل آسمون
  که شاید رسیدم به پرواز تو
  دلم قرصه احساس تو با منه
  با این که کنار تو جام خالیه
  نفس هات از دور حس میکنم
  همین که بخندی برام عالیه
  چه خوشبخته هر کی کنار تو
  کی میتونه از عطر تو مست شه
  یکی مثل من عطرت از بره
  میتونه با رویات همدست شه
  تو هر جا دنیا بری پیشتم
  مثل سایه دنبال تو راه میام
  توی چشات میمیرم آخر یه روز
  تو دستای تو باز دنیا میام
  دلم قرصه احساس تو با منه
  با این که کنار تو جام خالیه
  نفسهات از دور حس میکنم
  همین که بخندی برام کافیه

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Majid Jahanbakhsh
Roya
مجید جهانبخش
رویا
download new music download new music Majid Jahanbakhsh Roya Majid Jahanbakhsh Majid Jahanbakhsh Roya دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مجید جهانبخش دانلود آهنگ رویا از مجید جهانبخش دانلود آهنگ مجید جهانبخش به نام رویا به همراه متن دانلود آهنگ مجید جهانبخش رویا دانلود آهنگ های مجید جهانبخش رویا مجید جهانبخش