جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ علی عظیمی و گلشیفته فراهانی مرز پر گهر
00:00
×
× دانلود آهنگ علی عظیمی و گلشیفته فراهانی مرز پر گهر
 • Marze Por Gohar (Ft Golshifteh Farahani)

 • Ali Azimi

 • Description:

  علی عظیمی و گلشیفته فراهانی مرز پر گهر

  دانلود آهنگ علی عظیمی و گلشیفته فراهانی مرز پر گهر


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Ali Azimi
  Marze Por Gohar (Ft Golshifteh Farahani)
  علی عظیمی و گلشیفته فراهانی
  مرز پر گهر
  Ali Azimi Ali Azimi Marze Por Gohar (Ft Golshifteh Farahani) download new music download new music Ali Azimi Marze Por Gohar (Ft Golshifteh Farahani) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید علی عظیمی و گلشیفته فراهانی دانلود آهنگ علی عظیمی و گلشیفته فراهانی به نام مرز پر گهر به همراه متن دانلود آهنگ مرز پر گهر از علی عظیمی و گلشیفته فراهانی دانلود آهنگ های علی عظیمی و گلشیفته فراهانی علی عظیمی و گلشیفته فراهانی مرز پر گهر