جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ شاهین پسیان عزلت
00:00
×
× دانلود آهنگ شاهین پسیان عزلت
 • Hermit(Ozlat)

 • Shaahin Pessian

 • Description:

  شاهین پسیان عزلت

  دانلود آهنگ شاهین پسیان عزلت


  Playlist
  • Hermit(Ozlat)

   Shaahin Pessian

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Hermit(Ozlat)
   x

   ترانه آهنگ عزلت

   گروهي علمدار عزلت نشين
   قدم هاي خاکي دم آتشين
   به يک نعره کوهي زجا برکنند
   به يک ناله شهري به هم برزنند

   خوشا وقت شوريد گان غمش
   وگر زخم بينند و گر مرهمش
   گدايان از پادشاهي نفور
   به اميدش اندر گدايي صبور

   گروهي علمدار عزلت نشين
   قدمهاي خاکي دم آتشين
   به يک نعره کوهي زجا برکنند
   به يک ناله شهري به هم برزنند

   نشايد به دارو دوا کردشان
   که کس مطلع نيست از دردشان
   الست از ازل همچنانشان به گوش
   به فرياد قالوا بلي در خروش

   ( شاعر : سعدي )

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Shaahin Pessian
  Hermit(Ozlat)
  شاهین پسیان
  عزلت
  download new music download new music Shaahin Pessian Hermit(Ozlat) Shaahin Pessian Shaahin Pessian Hermit(Ozlat) دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید شاهین پسیان دانلود آهنگ شاهین پسیان به نام عزلت به همراه متن دانلود آهنگ شاهین پسیان عزلت دانلود آهنگ عزلت از شاهین پسیان دانلود آهنگ های شاهین پسیان شاهین پسیان عزلت