جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ رضا رادمان باران (ریمیکس
00:00
×
× دانلود آهنگ رضا رادمان باران (ریمیکس
 • Baran (Remix)

 • Reza Radman

 • Description:

  رضا رادمان باران (ریمیکس

  دانلود آهنگ رضا رادمان باران (ریمیکس


  Playlist
  • Baran (Remix)

   Reza Radman

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Baran (Remix)
   x

   غمگینترین صحنه ی عشق همینه
   باران بزند شعر بیاید تو نباشی
   یاد تو هر شب در خیابان ها گلو گیر است
   من نم نم باران نمیخواهم اگر که تو نباشی
   باران تو میدانی همه صبر و قرار من
   باران بزن بر حال من ارام جانم رفت
   باران تو میدانی همه صبر و قرار من
   باران بزن بر حال من ارام جانم رفت

   نمیدینی که بعد از تو چه بر حال دلم امد
   تمام غصه ی عالم پس از تو بر سرم امد
   فراموشت شده انگار که با قلبم قراری بود
   ندانستند که سهم من از عشقت بیقراری بود
   باران باران باران بزن بر حال من
   باران تو میدانی همه صبر و قرار من
   باران بزن بر حال من ارام جانم رفت

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Reza Radman
  Baran (Remix)
  رضا رادمان
  باران (ریمیکس
  download new music download new music Reza Radman Baran (Remix) Reza Radman Reza Radman Baran (Remix) باران (ریمیکس دانلود آهنگ باران (ریمیکس از رضا رادمان دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید رضا رادمان دانلود آهنگ رضا رادمان باران (ریمیکس دانلود آهنگ رضا رادمان به نام باران (ریمیکس به همراه متن دانلود آهنگ های رضا رادمان رضا رادمان