جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ حامد جمشیدیان کوه غرور
00:00
×
× دانلود آهنگ حامد جمشیدیان کوه غرور
 • Koohe Ghoroor

 • Hamed Jamshidian

 • Description:

  حامد جمشیدیان کوه غرور

  دانلود آهنگ حامد جمشیدیان کوه غرور


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Hamed Jamshidian
  Koohe Ghoroor
  حامد جمشیدیان
  کوه غرور
  download new music download new music Hamed Jamshidian Koohe Ghoroor Hamed Jamshidian Hamed Jamshidian Koohe Ghoroor حامد جمشیدیان دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید حامد جمشیدیان دانلود آهنگ حامد جمشیدیان به نام کوه غرور به همراه متن دانلود آهنگ حامد جمشیدیان کوه غرور دانلود آهنگ کوه غرور از حامد جمشیدیان دانلود آهنگ های حامد جمشیدیان کوه غرور