جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ ایزدمهر بانو گل
00:00
×
× دانلود آهنگ ایزدمهر بانو گل
 • Banoo Gol

 • Izadmehr

 • Description:

  ایزدمهر بانو گل

  دانلود آهنگ ایزدمهر بانو گل


  Playlist
  • Banoo Gol

   Izadmehr

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Banoo Gol
   x

   بانو گل بانو گل گره به ابرو مزن
   سرمه آتشین به چشم آهو مزن
   بانو گل ...
   بانو گل بانو گل سکوت غمگین مکن
   بر سرم سایه شُو نگاه سنگین مکن
   بانو گل ..
   آی دلم و وای دلم و های از این زمونه
   هرچی مال منه سهم دیگرونه

   عاقبت تو با ما صحبت نکردی از دل
   تو که با نگاهی ره میبری به باطل
   عشق قدیمی تویی زود به خونه برگرد
   یار صمیمی تویی زود به خونه برگرد

   آی دلم و وای دلم و های از این زمونه
   هرچی مال منه سهم دیگرونه

   بانوگل بانو گل جفای دیرین مکن
   حال فرهاد خود مثال شیرین مکن
   بانو گل بانو گل ...

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Izadmehr
  Banoo Gol
  ایزدمهر
  بانو گل
  download new music download new music Izadmehr Banoo Gol Izadmehr Izadmehr Banoo Gol ایزدمهر بانو گل دانلود آهنگ ایزدمهر بانو گل دانلود آهنگ ایزدمهر به نام بانو گل به همراه متن دانلود آهنگ بانو گل از ایزدمهر دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ایزدمهر دانلود آهنگ های ایزدمهر