جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ امین مقدم عشق یعنی
00:00
×
× دانلود آهنگ امین مقدم عشق یعنی
 • Eshgh Yaani

 • Amin Moghaddam

 • Description:

  امین مقدم عشق یعنی

  دانلود آهنگ امین مقدم عشق یعنی


  Playlist
  • Eshgh Yaani

   Amin Moghaddam

   DOWNLOAD

   Lyric

   ×
   Eshgh Yaani
   x

   عشق یعنی ...

   ای که میپرسی نشان عشق چیست
   عشق چیزی جز ظهور مهر نیست

   عشق یعنی مشکلی آسان کنی
   دردی از درمانده ای درمان کنی
   ..................موزیک..................
   در میان این همه غوغا و شر
   عشق یعنی کاهش رنج بشر

   عشق یعنی گل به جای خار باش
   پل به جای این همه دیوار باش

   عشق یعنی مشکلی آسان کنی
   دردی از درمانده ای درمان کنی
   ..................موزیک..................
   عشق یعنی دشت گل کاری شده
   در کویری چشمه ای جاری شده

   عشق یعنی ترش را شیرین کنی
   عشق یعنی نوش را نوشین کنی

   عشق یعنی مشکلی آسان کنی
   دردی از درمانده ای درمان کنی

  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Amin Moghaddam
  Eshgh Yaani
  امین مقدم
  عشق یعنی
  Amin Moghaddam Amin Moghaddam Eshgh Yaani download new music download new music Amin Moghaddam Eshgh Yaani امین مقدم دانلود آهنگ امین مقدم به نام عشق یعنی به همراه متن دانلود آهنگ امین مقدم عشق یعنی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید امین مقدم دانلود آهنگ عشق یعنی از امین مقدم دانلود آهنگ های امین مقدم عشق یعنی