جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ آرتور روبینشتاین Etude in C Minor, Op. 10, No. 12
00:00
×
× دانلود آهنگ آرتور روبینشتاین Etude in C Minor, Op. 10, No. 12
 • Etude in C Minor, Op. 10, No. 12

 • Arthur Rubinstein

 • Description:

  آرتور روبینشتاین Etude in C Minor, Op. 10, No. 12

  دانلود آهنگ آرتور روبینشتاین Etude in C Minor, Op. 10, No. 12


  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  More Track
  Arthur Rubinstein
  Etude in C Minor, Op. 10, No. 12
  آرتور روبینشتاین
  Etude in C Minor, Op. 10, No. 12
  Arthur Rubinstein Arthur Rubinstein Etude in C Minor, Op. 10, No. 12 download new music download new music Arthur Rubinstein Etude in C Minor, Op. 10, No. 12 Etude in C Minor, Op. 10, No. 12 آرتور روبینشتاین دانلود آهنگ Etude in C Minor, Op. 10, No. 12 از آرتور روبینشتاین دانلود آهنگ آرتور روبینشتاین Etude in C Minor, Op. 10, No. 12 دانلود آهنگ آرتور روبینشتاین به نام Etude in C Minor, Op. 10, No. 12 به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید آرتور روبینشتاین دانلود آهنگ های آرتور روبینشتاین