دانلود آهنگ وحید امینی انتظار
00:00
×
×  دانلود آهنگ وحید امینی انتظار
!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Vahid Amini
Entezar
وحید امینی
انتظار
download new music download new music Vahid Amini Entezar Vahid Amini Vahid Amini Entezar دانلود آهنگ انتظار از وحید امینی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید وحید امینی دانلود آهنگ های وحید امینی دانلود آهنگ وحید امینی به نام انتظار به همراه متن
Music: Vahid AminiLyrics: Vahid AminiArrangement: Mehrdad HemmatiMix & Mastering: Iman AhmadzadehVahid Amini Entezarوحید امینی انتظارمسک: وحید امینیلیریک: وحید امینیعرانگمنت: مهرداد همتیمیکس & مسترینگ: ایمان احمدزاده