جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ پویا جعفری فرشته من
00:00
 • :موقعيتصفحه اصلی
 • :وضعيتتاييد شده
 • :نوع نشررسمی
×
× دانلود آهنگ پویا جعفری فرشته من
Playlist
 • Fereshtehe Man

  Pooya Jafari

  Lyric

  ×
  Fereshtehe Man
  x

  کنار من یکی هست
  که مثله یک فرشتست
  کسی که هر نگاهش، آرامشی درش هست
  حرف میزنه حواسم، میره و سخته واسم
  که دل بهش نبندم، غرورم و نبازم
  اون ناز چشماشه که بد عادتم میکنه
  یجوری مستش میشم، جلومه اما گمه
  شبای تکراری و باهاش میشه دوره کرد
  گرما به قلبم میده، تو روزای سخت و سرد
  خوبه که پیش منه، خوبه که همراهمه
  وقتی صداش میکنم، نبضم چه تند میزنه

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Pooya Jafari
Fereshtehe Man
پویا جعفری
فرشته من
download new music download new music Pooya Jafari Fereshtehe Man Pooya Jafari Pooya Jafari Fereshtehe Man دانلود آهنگ پویا جعفری به نام فرشته من به همراه متن دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید پویا جعفری دانلود آهنگ فرشته من از پویا جعفری دانلود آهنگ های پویا جعفری