دانلود آهنگ معین سفر
00:00
×
× دانلود آهنگ معین سفر
Playlist
 • Safar

  Moein

  Lyric

  ×
  Safar
  x

  سفر کردم که از عشقت جدا شم
  دلم می خواست دگر عاشق نباشم
  ولی عشقت تو قلبم مونده، ای وای
  دل دیوونمو سوزونده ای دل
  هموزم عاشقم، دنیای دردم
  مثل پروانه ها دورت می گردم
  سفر کردم که از یادم بری، دیدم نمیشه
  آخه عشق یه عاشق با ندیدن کم نمیشه
  غم دور از تو موندن، یه بی بال و پرم کرد
  نرفت از یاد من عشق، سفر عاشق ترم کرد
  هموز پیش مرگتم من، بمیرم تا نمیری
  خوشم با خاطراتم، اینو از من نگیری
  دلم از ابر و بارون به جز اسم تو نشنید
  تو مهتاب شبونه فقط چشمم تو رو دید
  نشو با من غریبه مثل نا مهربونها
  بلا گردون چشمهات زمین و آسمونها
  می خواهم برگردم اما می ترسم، می ترسم، بگی حرفی ندارم
  بگی عشقی نمونده، می ترسم بری تنهام بزاری
  تو رو دیدم تو بارون، دل دریا تو بودی
  تو موج سبز سبزه، تو صحرا تو بودی
  مگه میشه ندیدت، تو مهتاب شبونه
  مگه میشه نخوندت، تو شعر عاشقونه

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Moein
Safar
معین
سفر
download new music download new music Moein Safar Moein Moein Safar دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید معین دانلود آهنگ سفر از معین دانلود آهنگ معین به نام سفر به همراه متن دانلود آهنگ های معین
. دانلود آهنگ معین به نام سفر به همراه متن download new music Moein Safarدانلود اهنگ سفر از معیندانلود آهنگ سفر با لینک مستقیماهنگ سفر پنجمین تراک از لبوم عاشقانه ها میباشدDownload Ahang Safar Az Moein♫♪ دانلود رایگان با لینک مستقیم از رسانه نکس متن اهنگ سفر سفر کردم که از عشقت جدا شمدلم می خواست دگر عاشق نباشمولی عشقت تو قلبم مونده، ای وایدل دیوونمو سوزونده ای دلهموزم عاشقم، دنیای دردممثل پروانه ها دورت می گردم سفر کردم که از یادم بری، دیدم نمیشهآخه عشق یه عاشق با ندیدن کم نمیشهغم دور از تو موندن، یه بی بال و پرم کردنرفت از یاد من عشق، سفر عاشق ترم کردهموز پیش مرگتم من، بمیرم تا نمیریخوشم با خاطراتم، اینو از من نگیری دلم از ابر و بارون به جز اسم تو نشنیدتو مهتاب شبونه فقط چشمم تو رو دیدنشو با من غریبه مثل نا مهربونهابلا گردون چشمهات زمین و آسمونهامی خواهم برگردم اما می ترسم، می ترسم، بگی حرفی ندارمبگی عشقی نمونده، می ترسم بری تنهام بزاریتو رو دیدم تو بارون، دل دریا تو بودیتو موج سبز سبزه، تو صحرا تو بودیمگه میشه ندیدت، تو مهتاب شبونهمگه میشه نخوندت، تو شعر عاشقونه