دانلود
00:00
×
× دانلود
Playlist
 • Aroosi

  Hojat Ashrafzadeh

  Lyric

  ×
  Aroosi
  x

  ای عاشقان ای عاشقان گل می رسد با کاروانها

  آیینه بندان می شود قلب جوانها

  پیوند آب و آیینه در نور ماه

  عهد مشرق با پگاه

  بسته شد در آسمانها

  شمع و گل و پروانه ها پروانه ها در خانه ها

  آیینه ها مهمان عشقند

  دلدادگان عاشق تر از مرغان عشقند

  لیلی و مجنون چشمه جوشان عشق

  سرخوش از باران عشقند

  تو چهره ها شون لبای خندون

  تو خنده ها شون صدای بارون

  یکی نبات میاره یکی سپندون

  عروس یه کم می خنده دوماد فراوون

  جونشو نثار کرده قربون یار کرده

  دوماد غزال عشقو با دل شکار کرده

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Hojat Ashrafzadeh
AROOSI
Download music Download Music Hojat Ashrafzadeh – Aroosi Hojat Ashrafzadeh – Aroosi X دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده آهنگ حجت اشرف زاده حجت اشرف زاده دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده -عروسی دانلود آهنگ شاد
دانلود آهنگ جدیدحجت اشرف زاده-عروسی Hojat Ashrafzadeh – Aroosiحجت اشرف زاده Hojat Ashrafzadehای عاشقان ای عاشقان گل می رسد با کاروانهاآیینه بندان می شود قلب جوانهاپیوند آب و آیینه در نور ماهعهد مشرق با پگاهبسته شد در آسمانهاشمع و گل و پروانه ها پروانه ها در خانه هاآیینه ها مهمان عشقنددلدادگان عاشق تر از مرغان عشقندلیلی و مجنون چشمه جوشان عشقسرخوش از باران عشقندwww.gratomic.comتو چهره ها شون لبای خندونتو خنده ها شون صدای بارونیکی نبات میاره یکی سپندونعروس یه کم می خنده دوماد فراوونجونشو نثار کرده قربون یار کردهدوماد غزال عشقو با دل شکار کرده