جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ احمد صفایی جای خالی
00:00
 • :موقعيتصفحه اصلی
 • :وضعيتتاييد شده
 • :نوع نشررسمی
×
× دانلود آهنگ احمد صفایی جای خالی
Playlist
 • Jaye Khali

  Ahmad Safaei

  Lyric

  ×
  Jaye Khali
  x

  کجاپیت بگردم نشونیتو ندارم
  من از روزای بی تو از این غروب بیزارم
  دیدن جای خالیه تو بهم حس بد میده
  کدوم مسیره که تو رو به آغوشم پس میده
  حسرت موندن باهات کاری کرده که شعله شم
  مسوزم و تموم میشم مثل نور بی جون شب
  پر سکوتم این روزا تو شوک رفتن توام
  با اینکه دلخورم ازت هنوزم عاشق توام
  گرون تموم شد رفتنت من و زندگیمو پاشوند
  اونقدر خورد شد که قلبم پر ترک شد و جاش موند
  این روزای سخت و دلگیر خیلی چیزا رو یادم داد
  که با هر دوست دارمی نباید دل به کسی داد
  حسرت موندن باهات کاری کرده که شعله شم
  مسوزم و تموم میشم مثل نور بی جون شب
  پر سکوتم این روزا تو شوک رفتن توام
  با اینکه دلخورم ازت هنوزم عاشق توام

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Ahmad Safaei
Jaye Khali
احمد صفایی
جای خالی
Ahmad Safaei Ahmad Safaei Jaye Khali download new music download new music Ahmad Safaei Jaye Khali دانلود آهنگ احمد صفایی به نام جای خالی به همراه متن دانلود آهنگ جای خالی از احمد صفایی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید احمد صفایی دانلود آهنگ های احمد صفایی