جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مهرداد شوریان سردم که میشه
00:00
×
×  دانلود آهنگ مهرداد شوریان سردم که میشه
!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Mehrdad Shourian
Sardam Ke Mishe
مهرداد شوریان
سردم که میشه
download new music download new music Mehrdad Shourian Sardam Ke Mishe Mehrdad Shourian Mehrdad Shourian Sardam Ke Mishe دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مهرداد شوریان دانلود آهنگ سردم که میشه از مهرداد شوریان دانلود آهنگ مهرداد شوریان به نام سردم که میشه به همراه متن دانلود آهنگ مهرداد شوریان سردم که میشه دانلود آهنگ های مهرداد شوریان سردم که میشه مهرداد شوریان
Mehrdad Shourian – Sardam Ke Misheدانلود آهنگ مهرداد شوریان به نام سردم که میشهMehrdad Shourian – Sardam Ke Mishe77Add To PlaylistShare MusicDownload MP3 - 128 Download MP3 - 320Mehrdad Shourian - Sardam Ke Mishe Lyrics : Navid BehboudiMusic : Navid BehboudiMix & Mastering : Amirhossein AkbarshahiDate Added