جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ مهدی تارخ هوایی
00:00
 • :موقعيتصفحه اصلی
 • :وضعيتتاييد شده
 • :نوع نشررسمی
×
× دانلود آهنگ مهدی تارخ هوایی
Playlist
 • Havaei

  Mehdi Tarokh

  Lyric

  ×
  Havaei
  x

  دیگه دلم برات تنگ نمیشه دور شو از اینجا
  با تو زندگی خوش رنگ نمیشه دور شو از اینجا
  تو از بس که دلم رو پس زدی دلخورم ای یار
  حتی دلم رو از خودم دارم میبرم ای یار
  ای یار ای یار ای یار ای یار
  تو هوایی شدی جونم نمیخوام با تو بمونم
  این همه بهونه بسه نمیخوام چیزی بدونم
  تو هوایی شدی جونم نمیخوام با تو بمونم
  این همه بهونه بسه نمیخوام چیزی بدونم
  دیگه هیچ ردی از این عشق نمونده تو نگاهت
  تو میری من میمونم اینجا با این همه گناهت
  دیگه هیچی جز یه عکس عاشقونه بغلم نیست
  تو رو جا میذارم اینجا ولی خب بازم دلم نیست
  تو هوایی شدی جونم نمیخوام با تو بمونم
  این همه بهونه بسه نمیخوام چیزی بدونم
  تو هوایی شدی جونم نمیخوام با تو بمونم
  این همه بهونه بسه نمیخوام چیزی بدونم

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Mehdi Tarokh
Havaei
مهدی تارخ
هوایی
download new music download new music Mehdi Tarokh Havaei Mehdi Tarokh Mehdi Tarokh Havaei دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مهدی تارخ دانلود آهنگ مهدی تارخ به نام هوایی به همراه متن دانلود آهنگ مهدی تارخ هوایی دانلود آهنگ های مهدی تارخ دانلود آهنگ هوایی از مهدی تارخ مهدی تارخ هوایی