پخش آهنگ
 دانلود آهنگ مجید هاکان چشمای منتظر
00:00
 • :موقعیتناشناس
 • :وضعیتدر انتظار تایید
 • :نوع نشرغیررسمی
×
× دانلود آهنگ مجید هاکان چشمای منتظر
اين آهنگ در موقعیت ناشناس قرار دارد
اگر شما صاحب اثر "چشمای منتظر" هستيد برای تاييد، با مديريت اين بخش با آيدی تلگرام زير تماس بگيريد در غیر این صورت ممکن است در آرشیو با نام و عنوان شخص دیگری ثبت یا در هر زمان دیگری برای حذف آن از سرویس ها و وب سایت های زیر مجموعه اقدام شود.
 • Telegram ID
 • @gratomicAdmin
  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Majid Hakan
  Cheshmhaye Montazer
  مجید هاکان
  چشمای منتظر
  download new music download new music Majid Hakan Cheshmhaye Montazer Majid Hakan Majid Hakan Cheshmhaye Montazer چشمای منتظر دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید مجید هاکان دانلود آهنگ چشمای منتظر از مجید هاکان دانلود آهنگ مجید هاکان به نام چشمای منتظر به همراه متن دانلود آهنگ مجید هاکان چشمای منتظر دانلود آهنگ های مجید هاکان مجید هاکان
  Majid Hakan – Cheshmhaye Montazerدانلود آهنگ مجید هاکان به نام چشمای منتظرMajid Hakan – Cheshmhaye Montazer55Add To PlaylistShare MusicDownload MP3 - 128 Download MP3 - 320Majid Hakan - Cheshmhaye Montazer Date Added :1397/11/18 Music Hits :5,478