پخش آهنگ
 دانلود آهنگ علی بابایی روزای سخت
00:00
  • :موقعيتصفحه اصلی
  • :وضعيتتاييد شده
  • :نوع نشررسمی
×
×  دانلود آهنگ علی بابایی روزای سخت
!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Ali Babaei
Roozaye Sakht
علی بابایی
روزای سخت
Ali Babaei Ali Babaei Roozaye Sakht download new music download new music Ali Babaei Roozaye Sakht دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید علی بابایی دانلود آهنگ روزای سخت از علی بابایی دانلود آهنگ علی بابایی به نام روزای سخت به همراه متن دانلود آهنگ علی بابایی روزای سخت دانلود آهنگ های علی بابایی روزای سخت علی بابایی
دانلود آهنگ جدید علی بابایی به نام روزای سختDownload New Song By Ali Babaei Called Roozaye Sakhtدانلود آهنگ علی بابایی به نام روزای سختدانلود آهنگ با کیفیت 320دانلود آهنگ با کیفیت 128