پخش آهنگ
 دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی راضیم ازت
00:00
×
×  دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی راضیم ازت
!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

More Track
Alireza Talischi
Raziam Azat
علیرضا طلیسچی
راضیم ازت
alireza talischi Alireza Talischi Raziam Azat download new music download new music Alireza Talischi Raziam Azat دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی دانلود آهنگ راضیم ازت از علیرضا طلیسچی دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام راضیم ازت به همراه متن دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی راضیم ازت دانلود آهنگ های علیرضا طلیسچی راضیم ازت علیرضا طلیسچی
دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی – راضیم ازتDownload New Song Alireza Talischi – Raziam Azat دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی راضیم ازتپخش بزودی… (هم اکنون دانلود دمو)متن آهنگ علیرضا طلیسچی با نام راضیم ازت درست تویی من غلطم منی که حرفات تو کتم نمیره چون دلم گیرهبا هر اشتباهی که توشم این چیزا که میگی توی گوشم نمیره چون دلم گیرهتو هیچیت نمیشه ولی من تو جوونی به آخر رسیدمراضیم ازت یه جوری دلت رفته که یه رویا شدی فقطدرستشم همینه و همه این گریه ها غلطراضیم ازت تو با دلت با خودت اصلا بد نمی کنیخودتو با فکرای بد اذیت نمیکنی راضیم ازت