جهت پخش آثار خود در وب سایت بزرگ Gratomic.com و سایت ها، چنل ها و پیج ها بزرگ با آی دی تلگرام: @gratomicAdmin یا شماره تلفن: 09369014199 در تماس باشید
 دانلود آهنگ سامان اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم
00:00
 • :موقعيتصفحه اصلی
 • :وضعيتتاييد شده
 • :نوع نشررسمی
×
× دانلود آهنگ سامان اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم
Playlist
 • age to az pisham beri

  Saman

  Lyric

  ×
  age to az pisham beri
  x

  ♫♫ اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم
  هرچی کل شقایق رو خاک مجنون می زارم
  اگه تو از تو پیشم بری من خودم و گم می کنم
  یه عمر تو رو شرمنده حرفای مردم می کنم
  اگه تواز پیشم بری شمعدونیا دق می کنن
  شکایت عشق تو رو به مرغ عاشق می کنن
  اگه تو از پیشم بری پنجرمون بسته می شه
  یه دل با صدتا آرزو از زندگی خسته میشه
  اگه بری همه میگن عشق من و تو هوسه
  بیا بمون نشون بدیم که عشق ما مقدسه
  اگه بری میگن دیدی این آخر و عاقبتش
  حالا بیا درستش کن به کی بگیم صداقتش
  اگه تواز پیشم بری شمعدونیا دق می کنن
  شکایت عشق تو رو به مرغ عاشق می کنن
  اگه تو از پیشم بری پنجرمون بسته می شه
  یه دل با صدتا آرزو از زندگی خسته میشه

!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Saman
shamdooni
سامان
اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم
download new music download new music Saman shamdooni Saman Saman shamdooni اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم دانلود آهنگ اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم از سامان دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید سامان دانلود آهنگ سامان اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم دانلود آهنگ سامان به نام اگه تو از پیشم بری سر به بیابون می زارم به همراه متن دانلود آهنگ های سامان سامان