پخش آهنگ
 دانلود آهنگ جواد معینی سولکه ۴۰ ساله
00:00
 • :موقعیتناشناس
 • :وضعیتدر انتظار تایید
 • :نوع نشرغیررسمی
×
× دانلود آهنگ جواد معینی سولکه ۴۰ ساله
اين آهنگ در موقعیت ناشناس قرار دارد
اگر شما صاحب اثر "سولکه ۴۰ ساله" هستيد برای تاييد، با مديريت اين بخش با آيدی تلگرام زير تماس بگيريد در غیر این صورت ممکن است در آرشیو با نام و عنوان شخص دیگری ثبت یا در هر زمان دیگری برای حذف آن از سرویس ها و وب سایت های زیر مجموعه اقدام شود.
 • Telegram ID
 • @gratomicAdmin
  !

  راهنمای دانلود آهنگ

  کامپیوتر

  در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

  نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

  سیستم عامل اندروید

  بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

  سیستم عامل ios

  درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

  Javad Moeini
  Soloke 40 Sale
  جواد معینی
  سولکه ۴۰ ساله
  download new music download new music Javad Moeini Soloke 40 Sale Javad Moeini Javad Moeini Soloke 40 Sale جواد معینی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید جواد معینی دانلود آهنگ جواد معینی به نام سولکه ۴۰ ساله به همراه متن دانلود آهنگ جواد معینی سولکه ۴۰ ساله دانلود آهنگ سولکه ۴۰ ساله از جواد معینی دانلود آهنگ های جواد معینی سولکه ۴۰ ساله
  Javad Moeini - Soloke 40 SaleRelease Time : بهمن , ۱۳ , ۱۳۹۷Lyrics : Milad ErfanpourArrangement : Omid RahbaranMusic : Omid RahbaranMix & Mastering : Amir SabounchiRelease Time : بهمن , ۱۳ , ۱۳۹۷0 likes