پخش آهنگ
 دانلود آهنگ ابوالفضل خسروی انتخاب
00:00
  • :موقعيتصفحه اصلی
  • :وضعيتتاييد شده
  • :نوع نشررسمی
×
×  دانلود آهنگ ابوالفضل خسروی انتخاب
!

راهنمای دانلود آهنگ

کامپیوتر

در صورتی که از کامیپوتر استفاده میکنید، با حرکت ماوس بر روی دانلود دو گزینه 320 و 128 نمایان میشود که با کلیک برهرکدام مرحله دانلود شروع میشود.

نکته اول: اگر به صفحه ای رفتید که تنها اهنگ پلی میشود با کلیک راست در هر جای آن صفحه گزینه Save As را انتخاب کنید تا مراحل دانلود آغاز شود.

نکته دوم: اگر از دانلود منجر استفاده میکنید میتوانید با موس بر روی دانلود رفته و با کلیک راست بر روی 320 یا 128 لینک قطعه را کپی و در دانلود منجر خود پیست نمایید تا مراحل دانلود آغاز شود.

سیستم عامل اندروید

بهترین راهکار برای دانلود هرچه بهتر اهنگ های منتشر شده در وب سایت gratomic.com نصب اپلیکشن بسیار کار آمد و دقیق در زمینه دانلود با نام Advanced Download Manager است، همکاری ADM با مرورگرهای مختلف گوشی ستودنی است و با کلیک بر روی هر لینک دانلود و یا کپی‌کردن لینک، دانلود فایل آغاز می‌شود.

سیستم عامل ios

درios، مرورگرهایی مانند Safari، یا Chrome قابلیت دانلود فایل را ندارد و علاوه بر آن، اگر بر روی لینک دانلود آهنگی کلیک کنید تنها آن را پلی میکنند، با استفاده از اپلیکیشن Documents آهنگ یا ویدئو مورد نظر خود را به ‌راحتی دانلود نمایید؛ کافیست که لینک دانلود اهنگ را کپی وآن را وارد مرورگر Documents کرده تا پس از آن با پیغام دانلود مواجه شوید.

Abolfazl Khosravi
Entekhab
ابوالفضل خسروی
انتخاب
Abolfazl Khosravi Abolfazl Khosravi Entekhab download new music download new music Abolfazl Khosravi Entekhab ابوالفضل خسروی انتخاب دانلود آهنگ ابوالفضل خسروی انتخاب دانلود آهنگ ابوالفضل خسروی به نام انتخاب به همراه متن دانلود آهنگ انتخاب از ابوالفضل خسروی دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید ابوالفضل خسروی دانلود آهنگ های ابوالفضل خسروی
دانلود آهنگ ابوالفضل خسروی به نام انتخابارسال شده در : ۱۳ خرداد ۱۳۹۷دانلود آهنگ ابوالفضل خسروی به نام انتخابدانلود آهنگ جدید ابوالفضل خسروی به نام انتخابDownload New Music Abolfazl Khosravi – Entekhabدانلود آهنگ ابوالفضل خسروی به نام انتخابپخش از تهران موزیکمتن آهنگ انتخاب از ابوالفضل خسروی دانلود آهنگ جدید ابوالفضل خسروی به نام انتخابDownload New Music Abolfazl Khosravi – Entekhabدانلود آهنگ ابوالفضل خسروی به نام انتخابپخش از تهران موزیکمتن آهنگ انتخاب از ابوالفضل خسروی