×
×  دانلود خوانندگان رپ ثروتمندترين خوانندگان رپ در سال 2018

ثروتمندترين خوانندگان رپ در سال 2018

ثروتمندترين خوانندگان رپ جهان در سال 2018

با موفق ترين و ثروتمندترين خوانندگان سبک هيپ هاپ در موسيقي جهان در سال 2018 آشنا شويد

گراتومیک - موسيقي هيپ پاپ به عنوان يکي از انقلابي ترين موسيقي هاي جهان شناخته شده است. موسيقي هيپ هاپ يا موسيقي رپ، يکي از سبک‌هاي موسيقي است که به ‌طور موازي با فرهنگ هيپ هاپ رشد کرد. اين نهضت فرهنگي توسط جوانان شهري به خصوص توسط سياهان آمريکا ايجاد شد.

خواننده هاي بسياري در اين سبک موسيقي فعاليت مي کنند اما همه آنها نتوانستند به موفقيت هاي چشمگيري دست يابند. اگر دوست داريد که با موفق ترين و ثروتمندترين خوانندگان سبک هيپ هاپ در موسيقي جهان در سال 2018 آشنا شويد، با ما همراه باشيد.

 

فيوچر: 23 ميليون دلار

نان ويلبرن که بيشتر با نام هنري فيوچر هندريکس شناخته مي‌شود، رپر و تهيه‌ کننده موسيقي آمريکايي است. فيوچر آلبوم اول خود با نام پلوتو را در آوريل 2012 و پلوتو 3D را در نوامبر همان سال منتشر کرد. دومين آلبوم استديويي فيوچر با نام «راستگو» در 22 نوامبر 2014 منتشر شد. فيوچر با خوانندگاني همچون جوسي جي، اسنوپ داگ، مايلي سايرس، جاستين بيبر، کريس براون، دي جي خالد، نيکي ميناژ و جي زي همکاري داشته است. علاوه بر آن، نام او در دوره اي، شماره 1 بيلبورد موسيقي آمريکا قرار داشت. او با توانايي و طرفداران بسياري که دارد، در ليست ثروتمندترين خوانندگان هيپ هاپ جهان قرار گرفته است.

  

دي جي خالد: 24 ميليون دلار

دي جي خالد تهيه کننده موسيقي و دي جي هيپ هاپ اهل لوئيزيانا در آمريکا است. بيشتر معروفيت وي براي برنامه راديويي «WEDR» در راديو ميامي است. اولين آلبوم او در سال 2006 با نام « Listennn... the Album» منتشر شد که مقام دوازدهم را در بيلبورد 200 بدست آورد.

او در سال 2017 با آلبوم «Major Key» نامزد دريافت بهترين آلبوم رپ جشنواره گرمي و نامزد دريافت جايزه موزيک ‌ويديوي ام‌تي‌وي در چهار بخش ويديوي سال، بهترين همکاري، بهترين کارگرداني هنري و ترانه تابستان براي ترانه «افکار وحشيانه» شد. همکاري او با ستاره هايي چون جاستين بيبر و درک نام او را در بيلبورد موسيقي جهان جاي داد.

  

پيت بول: 27 ميليون دلار

آرماندو کريستين پرز، متولد 1981، که بيشتر با نام هنري پيت‌بول شناخته مي‌شود، از خوانندگان هيپ هاپ آمريکايي است. وي کار خوانندگي خود را از سال 2004 به طور رسمي و با بيرون دادن آلبوم «ميامي» آغاز کرد.

بيشترين معروفيت وي در سال 2008 و با انتشار آهنگ «مي‌دونم منو مي‌خواي» بود. او جزو معدود خوانندگاني است که با اکثر خوانندگان جهان، از خوانندگان آمريکايي گرفته تا آمريکاي لاتين و آفريقايي، همکاري کرده است. او بيشتر درآمد خود را از تورهاي جهاني و اجراهايي که به عنوان ميهمان انجام داده، به دست آورده است. او در زمان حال، جزو يکي از معروف ترين و ثروتمندترين خوانندگان هيپ هاپ جهان مي باشد.

  

ويز خليفا: 28 ميليون دلار

کامرون جبريل توماز که با نام هنري ويز خليفا شناخته مي‌شود، خواننده سبک رپ و هيپ هاپ آمريکايي است.

اولين آلبوم وي « Show and Prove» نام دارد که در سال 2006 منتشر شد. او در سال 2007 با شرکت برادران وارنر قراردادي امضا کرد تا آلبوم‌هايش را از آن به بعد در اين شرکت منتشر کند. در نوامبر سال 2009 دومين آلبومش با نام «Deal or No Deal» وارد بازار شد. در سال 2011 نيز او اولين آلبوم استوديويي خود به نام «Rolling Papers» را منتشر کرد که در آن آهنگ «Black & Yellow» رتبه اول در بيلبورد را بدست آورد و در دو زمينه بهترين آهنگ رپ و بهترين اجراي رپ، نامزد 2 جايزه گرمي شد.

پس از آن ريميکسي از همين آهنگ به همراه اسنوپ داگ و تي-پين ساخته شد که مورد توجه همگان قرار گرفت. آلبوم «Rolling Papers» در بيلبورد 200 تايي آمريکا دوم شد و مقام اول را در چارت‌هاي آر اند بي-هيپ هاپ و رپ آمريکا به دست آورد. علاوه بر آلبوم هاي موسيقي، او در فيلم ها و سريال هاي تلويزيوني نيز حضوري پر رنگ داشت که تمام آنها به شهرت و موفقيت او دامن زد.

  

کندريک لامار: 20 ميليون دلار

کندريک لمار داکوُرثپ، زاده 1987، خواننده هيپ هاپ اهل ايالات متحده آمريکاست. او اولين آلبوم حرفه‌اي خود را به نام «Section.80» در سال 2011 منتشر کرد. از جمله افتخارات او مي‌توان به دريافت هفت جايزه گِرَمي و منتخب محبوبترين شخص از سوي MTV در اوايل سال 2013 اشاره کرد. نام او همچنين در سال 2016 در ليست 100 تن از بانفوذترين اشخاص جهان در مجله تايم قرار گرفت.

  

چنس رپر: 32 ميليون دلار

چنس رپر يکي از بانفوذترين خوانندگان هيپ هاپ در جهان است که به کمک آهنگ معروف اش « colouring book» توانست برنده جايزه گرمي شود. او در کار خود به شدت مستقل بود، به طوري که بارها همکاري با شرکت هاي بزرگ ضبط موسيقي را رد کرد. همکاري او با کانيه وست و ليل وين به موفقيت هاي بيشتر او دامن زد. او علاوه بر فعاليت در دنياي موسيقي، در کارهاي خيريه نيز دست دارد، به طوري که 1 ميليون دلار را به مدرسه اي در شيکاگو هديه داد. او در حال حاضر يکي از ثروتمندترين هنرمندان دنياي موسيقي در جهان به شما مي رود.

  

دکتر دره:. 34.5 ميليون دلار

آندره رومله يانگ که بيشتر با اسم مستعار دکتر دِرِي شناخته شده است، از رپرهاي معروف آمريکايي است. او تهيه کننده و حامي بسياري از آلبوم‌ها و کاشف رپرهاي بزرگي چون امينم، فيفتي سنت و اسنوپ داگ به شمار مي‌رود. دکتر دري با عضويت و شروع کار در گروه رپ «ان.دابليو.اي» شهرت کسب کرد و در سال 1992 اولين آلبوم خود با نام مزمن را منتشر کرد که يکي از پرفروش ترين هنرمندان سال 1993 شد و يک جايزه گرمي براي تک آهنگ «بذار من کنترل کنم» گرفت. وي در سال 1996 کمپاني ضبط موسيقي آمريکايي شخصي خود با نام «افترمث» را احداث کرد که در آن به روياهاي بسيار از افرادي که آرزوي شهرت داشتند، رنگ واقعيت داد.

  

جي زي: 42 ميليون دلار

شان کوري متولد 1969، مشهور به جي زي، رپر و تاجر آمريکايي است. او يکي از پرفروش‌ترين موسيقيدانان طول تاريخ است که بيش از 100 ميليون ضبط از او به فروش رفته، در حالي که 21 جايزه گرمي براي موسيقيش دريافت کرده ‌است.

ام تي وي در سال 2006 او را در رتبه «برترين رپر طول تاريخ» قرار داد. در سال 2017، فوربز ثروت او را 810 ميليون دلار تخمين زد که او را تبديل به دومين هنرمند ثروتمند هيپ هاپ کرد. جي زي هميشه در جايگاه يکي از بهترين رپران تاريخ بوده ‌است. همچنين سه آلبوم از او در ليست 500 آلبوم برتر تمام اعصار رولينگ استون قرار گرفته ‌است. جي زي در سال 2009 به عنوان دهمين هنرمند موفق دهه 2000 از طرف مجله بيلبورد، پنجمين خواننده مرد تک برتر و چهارمين رپر برتر بعد از امينم، نلي و فيفتي سنت معرفي شد.

  

دريک: 94 ميليون دلار

اوبري دريک گراهام که با نام دريک شناخته مي‌شود يک رپر و بازيگر کانادايي است. او در ابتدا با شخصيت «جيمي بروکس» در سريال تلويزيوني «The Next Generation» بين مردم شناخته شد. مهمترين همکاري دريک به همراه ليل وين بود و همين باعث شد تا ليل وين نقش اساسي را در اولين آلبومي که دريک منتشر کرد با نام «Thank Me Later» داشته باشد که اين آلبوم در 15 ژوئن 2010 منتشر شد و مقام اول «بيلبورد 200» را بدست آورد. دريک به جز ليل وين با خوانندگاني همچون امينم و کانيه وست نيز همکاري زيادي داشته است.

او در سال 2017 به عنوان بهترين آهنگ و آلبوم موسيقي رپ سال انتخاب شد و آهنگ هايش بيشترين بازديد آنلاين را داشتند که همين امر موجب شد نام او در بالاترين ليست هنرمندان بيلبورد قرار گيرد.

 

 

ديدي: 130 ميليون دلار

شان جان کامز، متولد 1969 که با نام ديدي مشهور است، رپر، بازيگر و طراح مد آمريکايي است. وي برنده سه جايزه گرمي و دو جايزه ‌ام تي وي است. شان ابتدا کار خود را با نام پاف ددي آغاز کرد اما در سال 2005 نام خود را به ديدي تغيير داد. وي هم اکنون در گروه ديدي-درتي ماني نيز فعاليت دارد. او از سال 1997 تاکنون در صنعت موسيقي درخشيده است و به کمک شهرت اش در اين زمينه، توانست در دنياي مد نيز قدم بگذارد و برند لباس خود را تاسيس کند.

او نه تنها در موسيقي، بلکه در هاليوود نيز قدم گذاشت و در شوهاي تلويزيوني مختلفي حضور پيدا کرد. او به جوانان زيادي کمک کرد تا بدون توجه به نظرات ديگران، به دنبال آرزوهاي خود در دنياي موسيقي قدم بگذارند و بدرخشند.

    

Music and Art
ثروتمندترين خوانندگان رپ جهان در سال 2018با موفق ترين و ثروتمندترين خوانندگان سبک هيپ هاپ در موسيقي جهان در سال 2018 آشنا شويدگراتومیک - موسيقي هيپ پاپ به عنوان يکي از انقلابي ترين موسيقي هاي جهان شناخته شده است. موسيقي هيپ هاپ يا موسيقي رپ، يکي از سبک‌هاي موسيقي است که به ‌طور موازي با فرهنگ هيپ هاپ رشد کرد. اين نهضت فرهنگي توسط جوانان شهري به خصوص توسط سياهان آمريکا ايجاد شد.خواننده هاي بسياري در اين سبک موسيقي فعاليت مي کنند اما همه آنها نتوانستند به موفقيت هاي چشمگيري دست يابند. اگر دوست داريد که با موفق ترين و ثروتمندترين خوانندگان سبک هيپ هاپ در موسيقي جهان در سال 2018 آشنا شويد، با ما همراه باشيد. فيوچر: 23 ميليون دلارنان ويلبرن که بيشتر با نام هنري فيوچر هندريکس شناخته مي‌شود، رپر و تهيه‌ کننده موسيقي آمريکايي است. فيوچر آلبوم اول خود با نام پلوتو را در آوريل 2012 و پلوتو 3D را در نوامبر همان سال منتشر کرد. دومين آلبوم استديويي فيوچر با نام «راستگو» در 22 نوامبر 2014 منتشر شد. فيوچر با خوانندگاني همچون جوسي جي، اسنوپ داگ، مايلي سايرس، جاستين بيبر، کريس براون، دي جي خالد، نيکي ميناژ و جي زي همکاري داشته است. علاوه بر آن، نام او در دوره اي، شماره 1 بيلبورد موسيقي آمريکا قرار داشت. او با توانايي و طرفداران بسياري که دارد، در ليست ثروتمندترين خوانندگان هيپ هاپ جهان قرار گرفته است.  دي جي خالد: 24 ميليون دلاردي جي خالد تهيه کننده موسيقي و دي جي هيپ هاپ اهل لوئيزيانا در آمريکا است. بيشتر معروفيت وي براي برنامه راديويي «WEDR» در راديو ميامي است. اولين آلبوم او در سال 2006 با نام « Listennn... the Album» منتشر شد که مقام دوازدهم را در بيلبورد 200 بدست آورد.او در سال 2017 با آلبوم «Major Key» نامزد دريافت بهترين آلبوم رپ جشنواره گرمي و نامزد دريافت جايزه موزيک ‌ويديوي ام‌تي‌وي در چهار بخش ويديوي سال، بهترين همکاري، بهترين کارگرداني هنري و ترانه تابستان براي ترانه «افکار وحشيانه» شد. همکاري او با ستاره هايي چون جاستين بيبر و درک نام او را در بيلبورد موسيقي جهان جاي داد.  پيت بول: 27 ميليون دلارآرماندو کريستين پرز، متولد 1981، که بيشتر با نام هنري پيت‌بول شناخته مي‌شود، از خوانندگان هيپ هاپ آمريکايي است. وي کار خوانندگي خود را از سال 2004 به طور رسمي و با بيرون دادن آلبوم «ميامي» آغاز کرد.بيشترين معروفيت وي در سال 2008 و با انتشار آهنگ «مي‌دونم منو مي‌خواي» بود. او جزو معدود خوانندگاني است که با اکثر خوانندگان جهان، از خوانندگان آمريکايي گرفته تا آمريکاي لاتين و آفريقايي، همکاري کرده است. او بيشتر درآمد خود را از تورهاي جهاني و اجراهايي که به عنوان ميهمان انجام داده، به دست آورده است. او در زمان حال، جزو يکي از معروف ترين و ثروتمندترين خوانندگان هيپ هاپ جهان مي باشد.  ويز خليفا: 28 ميليون دلارکامرون جبريل توماز که با نام هنري ويز خليفا شناخته مي‌شود، خواننده سبک رپ و هيپ هاپ آمريکايي است.اولين آلبوم وي « Show and Prove» نام دارد که در سال 2006 منتشر شد. او در سال 2007 با شرکت برادران وارنر قراردادي امضا کرد تا آلبوم‌هايش را از آن به بعد در اين شرکت منتشر کند. در نوامبر سال 2009 دومين آلبومش با نام «Deal or No Deal» وارد بازار شد. در سال 2011 نيز او اولين آلبوم استوديويي خود به نام «Rolling Papers» را منتشر کرد که در آن آهنگ «Black & Yellow» رتبه اول در بيلبورد را بدست آورد و در دو زمينه بهترين آهنگ رپ و بهترين اجراي رپ، نامزد 2 جايزه گرمي شد.پس از آن ريميکسي از همين آهنگ به همراه اسنوپ داگ و تي-پين ساخته شد که مورد توجه همگان قرار گرفت. آلبوم «Rolling Papers» در بيلبورد 200 تايي آمريکا دوم شد و مقام اول را در چارت‌هاي آر اند بي-هيپ هاپ و رپ آمريکا به دست آورد. علاوه بر آلبوم هاي موسيقي، او در فيلم ها و سريال هاي تلويزيوني نيز حضوري پر رنگ داشت که تمام آنها به شهرت و موفقيت او دامن زد.  کندريک لامار: 20 ميليون دلارکندريک لمار داکوُرثپ، زاده 1987، خواننده هيپ هاپ اهل ايالات متحده آمريکاست. او اولين آلبوم حرفه‌اي خود را به نام «Section.80» در سال 2011 منتشر کرد. از جمله افتخارات او مي‌توان به دريافت هفت جايزه گِرَمي و منتخب محبوبترين شخص از سوي MTV در اوايل سال 2013 اشاره کرد. نام او همچنين در سال 2016 در ليست 100 تن از بانفوذترين اشخاص جهان در مجله تايم قرار گرفت.  چنس رپر: 32 ميليون دلارچنس رپر يکي از بانفوذترين خوانندگان هيپ هاپ در جهان است که به کمک آهنگ معروف اش « colouring book» توانست برنده جايزه گرمي شود. او در کار خود به شدت مستقل بود، به طوري که بارها همکاري با شرکت هاي بزرگ ضبط موسيقي را رد کرد. همکاري او با کانيه وست و ليل وين به موفقيت هاي بيشتر او دامن زد. او علاوه بر فعاليت در دنياي موسيقي، در کارهاي خيريه نيز دست دارد، به طوري که 1 ميليون دلار را به مدرسه اي در شيکاگو هديه داد. او در حال حاضر يکي از ثروتمندترين هنرمندان دنياي موسيقي در جهان به شما مي رود.  دکتر دره:. 34.5 ميليون دلارآندره رومله يانگ که بيشتر با اسم مستعار دکتر دِرِي شناخته شده است، از رپرهاي معروف آمريکايي است. او تهيه کننده و حامي بسياري از آلبوم‌ها و کاشف رپرهاي بزرگي چون امينم، فيفتي سنت و اسنوپ داگ به شمار مي‌رود. دکتر دري با عضويت و شروع کار در گروه رپ «ان.دابليو.اي» شهرت کسب کرد و در سال 1992 اولين آلبوم خود با نام مزمن را منتشر کرد که يکي از پرفروش ترين هنرمندان سال 1993 شد و يک جايزه گرمي براي تک آهنگ «بذار من کنترل کنم» گرفت. وي در سال 1996 کمپاني ضبط موسيقي آمريکايي شخصي خود با نام «افترمث» را احداث کرد که در آن به روياهاي بسيار از افرادي که آرزوي شهرت داشتند، رنگ واقعيت داد.  جي زي: 42 ميليون دلارشان کوري متولد 1969، مشهور به جي زي، رپر و تاجر آمريکايي است. او يکي از پرفروش‌ترين موسيقيدانان طول تاريخ است که بيش از 100 ميليون ضبط از او به فروش رفته، در حالي که 21 جايزه گرمي براي موسيقيش دريافت کرده ‌است.ام تي وي در سال 2006 او را در رتبه «برترين رپر طول تاريخ» قرار داد. در سال 2017، فوربز ثروت او را 810 ميليون دلار تخمين زد که او را تبديل به دومين هنرمند ثروتمند هيپ هاپ کرد. جي زي هميشه در جايگاه يکي از بهترين رپران تاريخ بوده ‌است. همچنين سه آلبوم از او در ليست 500 آلبوم برتر تمام اعصار رولينگ استون قرار گرفته ‌است. جي زي در سال 2009 به عنوان دهمين هنرمند موفق دهه 2000 از طرف مجله بيلبورد، پنجمين خواننده مرد تک برتر و چهارمين رپر برتر بعد از امينم، نلي و فيفتي سنت معرفي شد.  دريک: 94 ميليون دلاراوبري دريک گراهام که با نام دريک شناخته مي‌شود يک رپر و بازيگر کانادايي است. او در ابتدا با شخصيت «جيمي بروکس» در سريال تلويزيوني «The Next Generation» بين مردم شناخته شد. مهمترين همکاري دريک به همراه ليل وين بود و همين باعث شد تا ليل وين نقش اساسي را در اولين آلبومي که دريک منتشر کرد با نام «Thank Me Later» داشته باشد که اين آلبوم در 15 ژوئن 2010 منتشر شد و مقام اول «بيلبورد 200» را بدست آورد. دريک به جز ليل وين با خوانندگاني همچون امينم و کانيه وست نيز همکاري زيادي داشته است.او در سال 2017 به عنوان بهترين آهنگ و آلبوم موسيقي رپ سال انتخاب شد و آهنگ هايش بيشترين بازديد آنلاين را داشتند که همين امر موجب شد نام او در بالاترين ليست هنرمندان بيلبورد قرار گيرد.  ديدي: 130 ميليون دلارشان جان کامز، متولد 1969 که با نام ديدي مشهور است، رپر، بازيگر و طراح مد آمريکايي است. وي برنده سه جايزه گرمي و دو جايزه ‌ام تي وي است. شان ابتدا کار خود را با نام پاف ددي آغاز کرد اما در سال 2005 نام خود را به ديدي تغيير داد. وي هم اکنون در گروه ديدي-درتي ماني نيز فعاليت دارد. او از سال 1997 تاکنون در صنعت موسيقي درخشيده است و به کمک شهرت اش در اين زمينه، توانست در دنياي مد نيز قدم بگذارد و برند لباس خود را تاسيس کند.او نه تنها در موسيقي، بلکه در هاليوود نيز قدم گذاشت و در شوهاي تلويزيوني مختلفي حضور پيدا کرد. او به جوانان زيادي کمک کرد تا بدون توجه به نظرات ديگران، به دنبال آرزوهاي خود در دنياي موسيقي قدم بگذارند و بدرخشند.    

ثروتمندترين خوانندگان رپ جهان در سال 2018

با موفق ترين و ثروتمندترين خوانندگان سبک هيپ هاپ در موسيقي جهان در سال 2018 آشنا شويد

گراتومیک - موسيقي هيپ پاپ به عنوان يکي از انقلابي ترين موسيقي هاي جهان شناخته شده است. موسيقي هيپ هاپ يا موسيقي رپ، يکي از سبک‌هاي موسيقي است که به ‌طور موازي با فرهنگ هيپ هاپ رشد کرد. اين نهضت فرهنگي توسط جوانان شهري به خصوص توسط سياهان آمريکا ايجاد شد.

خواننده هاي بسياري در اين سبک موسيقي فعاليت مي کنند اما همه آنها نتوانستند به موفقيت هاي چشمگيري دست يابند. اگر دوست داريد که با موفق ترين و ثروتمندترين خوانندگان سبک هيپ هاپ در موسيقي جهان در سال 2018 آشنا شويد، با ما همراه باشيد.

 

فيوچر: 23 ميليون دلار

نان ويلبرن که بيشتر با نام هنري فيوچر هندريکس شناخته مي‌شود، رپر و تهيه‌ کننده موسيقي آمريکايي است. فيوچر آلبوم اول خود با نام پلوتو را در آوريل 2012 و پلوتو 3D را در نوامبر همان سال منتشر کرد. دومين آلبوم استديويي فيوچر با نام «راستگو» در 22 نوامبر 2014 منتشر شد. فيوچر با خوانندگاني همچون جوسي جي، اسنوپ داگ، مايلي سايرس، جاستين بيبر، کريس براون، دي جي خالد، نيکي ميناژ و جي زي همکاري داشته است. علاوه بر آن، نام او در دوره اي، شماره 1 بيلبورد موسيقي آمريکا قرار داشت. او با توانايي و طرفداران بسياري که دارد، در ليست ثروتمندترين خوانندگان هيپ هاپ جهان قرار گرفته است.

  

دي جي خالد: 24 ميليون دلار

دي جي خالد تهيه کننده موسيقي و دي جي هيپ هاپ اهل لوئيزيانا در آمريکا است. بيشتر معروفيت وي براي برنامه راديويي «WEDR» در راديو ميامي است. اولين آلبوم او در سال 2006 با نام « Listennn... the Album» منتشر شد که مقام دوازدهم را در بيلبورد 200 بدست آورد.

او در سال 2017 با آلبوم «Major Key» نامزد دريافت بهترين آلبوم رپ جشنواره گرمي و نامزد دريافت جايزه موزيک ‌ويديوي ام‌تي‌وي در چهار بخش ويديوي سال، بهترين همکاري، بهترين کارگرداني هنري و ترانه تابستان براي ترانه «افکار وحشيانه» شد. همکاري او با ستاره هايي چون جاستين بيبر و درک نام او را در بيلبورد موسيقي جهان جاي داد.

  

پيت بول: 27 ميليون دلار

آرماندو کريستين پرز، متولد 1981، که بيشتر با نام هنري پيت‌بول شناخته مي‌شود، از خوانندگان هيپ هاپ آمريکايي است. وي کار خوانندگي خود را از سال 2004 به طور رسمي و با بيرون دادن آلبوم «ميامي» آغاز کرد.

بيشترين معروفيت وي در سال 2008 و با انتشار آهنگ «مي‌دونم منو مي‌خواي» بود. او جزو معدود خوانندگاني است که با اکثر خوانندگان جهان، از خوانندگان آمريکايي گرفته تا آمريکاي لاتين و آفريقايي، همکاري کرده است. او بيشتر درآمد خود را از تورهاي جهاني و اجراهايي که به عنوان ميهمان انجام داده، به دست آورده است. او در زمان حال، جزو يکي از معروف ترين و ثروتمندترين خوانندگان هيپ هاپ جهان مي باشد.

  

ويز خليفا: 28 ميليون دلار

کامرون جبريل توماز که با نام هنري ويز خليفا شناخته مي‌شود، خواننده سبک رپ و هيپ هاپ آمريکايي است.

اولين آلبوم وي « Show and Prove» نام دارد که در سال 2006 منتشر شد. او در سال 2007 با شرکت برادران وارنر قراردادي امضا کرد تا آلبوم‌هايش را از آن به بعد در اين شرکت منتشر کند. در نوامبر سال 2009 دومين آلبومش با نام «Deal or No Deal» وارد بازار شد. در سال 2011 نيز او اولين آلبوم استوديويي خود به نام «Rolling Papers» را منتشر کرد که در آن آهنگ «Black & Yellow» رتبه اول در بيلبورد را بدست آورد و در دو زمينه بهترين آهنگ رپ و بهترين اجراي رپ، نامزد 2 جايزه گرمي شد.

پس از آن ريميکسي از همين آهنگ به همراه اسنوپ داگ و تي-پين ساخته شد که مورد توجه همگان قرار گرفت. آلبوم «Rolling Papers» در بيلبورد 200 تايي آمريکا دوم شد و مقام اول را در چارت‌هاي آر اند بي-هيپ هاپ و رپ آمريکا به دست آورد. علاوه بر آلبوم هاي موسيقي، او در فيلم ها و سريال هاي تلويزيوني نيز حضوري پر رنگ داشت که تمام آنها به شهرت و موفقيت او دامن زد.

  

کندريک لامار: 20 ميليون دلار

کندريک لمار داکوُرثپ، زاده 1987، خواننده هيپ هاپ اهل ايالات متحده آمريکاست. او اولين آلبوم حرفه‌اي خود را به نام «Section.80» در سال 2011 منتشر کرد. از جمله افتخارات او مي‌توان به دريافت هفت جايزه گِرَمي و منتخب محبوبترين شخص از سوي MTV در اوايل سال 2013 اشاره کرد. نام او همچنين در سال 2016 در ليست 100 تن از بانفوذترين اشخاص جهان در مجله تايم قرار گرفت.

  

چنس رپر: 32 ميليون دلار

چنس رپر يکي از بانفوذترين خوانندگان هيپ هاپ در جهان است که به کمک آهنگ معروف اش « colouring book» توانست برنده جايزه گرمي شود. او در کار خود به شدت مستقل بود، به طوري که بارها همکاري با شرکت هاي بزرگ ضبط موسيقي را رد کرد. همکاري او با کانيه وست و ليل وين به موفقيت هاي بيشتر او دامن زد. او علاوه بر فعاليت در دنياي موسيقي، در کارهاي خيريه نيز دست دارد، به طوري که 1 ميليون دلار را به مدرسه اي در شيکاگو هديه داد. او در حال حاضر يکي از ثروتمندترين هنرمندان دنياي موسيقي در جهان به شما مي رود.

  

دکتر دره:. 34.5 ميليون دلار

آندره رومله يانگ که بيشتر با اسم مستعار دکتر دِرِي شناخته شده است، از رپرهاي معروف آمريکايي است. او تهيه کننده و حامي بسياري از آلبوم‌ها و کاشف رپرهاي بزرگي چون امينم، فيفتي سنت و اسنوپ داگ به شمار مي‌رود. دکتر دري با عضويت و شروع کار در گروه رپ «ان.دابليو.اي» شهرت کسب کرد و در سال 1992 اولين آلبوم خود با نام مزمن را منتشر کرد که يکي از پرفروش ترين هنرمندان سال 1993 شد و يک جايزه گرمي براي تک آهنگ «بذار من کنترل کنم» گرفت. وي در سال 1996 کمپاني ضبط موسيقي آمريکايي شخصي خود با نام «افترمث» را احداث کرد که در آن به روياهاي بسيار از افرادي که آرزوي شهرت داشتند، رنگ واقعيت داد.

  

جي زي: 42 ميليون دلار

شان کوري متولد 1969، مشهور به جي زي، رپر و تاجر آمريکايي است. او يکي از پرفروش‌ترين موسيقيدانان طول تاريخ است که بيش از 100 ميليون ضبط از او به فروش رفته، در حالي که 21 جايزه گرمي براي موسيقيش دريافت کرده ‌است.

ام تي وي در سال 2006 او را در رتبه «برترين رپر طول تاريخ» قرار داد. در سال 2017، فوربز ثروت او را 810 ميليون دلار تخمين زد که او را تبديل به دومين هنرمند ثروتمند هيپ هاپ کرد. جي زي هميشه در جايگاه يکي از بهترين رپران تاريخ بوده ‌است. همچنين سه آلبوم از او در ليست 500 آلبوم برتر تمام اعصار رولينگ استون قرار گرفته ‌است. جي زي در سال 2009 به عنوان دهمين هنرمند موفق دهه 2000 از طرف مجله بيلبورد، پنجمين خواننده مرد تک برتر و چهارمين رپر برتر بعد از امينم، نلي و فيفتي سنت معرفي شد.

  

دريک: 94 ميليون دلار

اوبري دريک گراهام که با نام دريک شناخته مي‌شود يک رپر و بازيگر کانادايي است. او در ابتدا با شخصيت «جيمي بروکس» در سريال تلويزيوني «The Next Generation» بين مردم شناخته شد. مهمترين همکاري دريک به همراه ليل وين بود و همين باعث شد تا ليل وين نقش اساسي را در اولين آلبومي که دريک منتشر کرد با نام «Thank Me Later» داشته باشد که اين آلبوم در 15 ژوئن 2010 منتشر شد و مقام اول «بيلبورد 200» را بدست آورد. دريک به جز ليل وين با خوانندگاني همچون امينم و کانيه وست نيز همکاري زيادي داشته است.

او در سال 2017 به عنوان بهترين آهنگ و آلبوم موسيقي رپ سال انتخاب شد و آهنگ هايش بيشترين بازديد آنلاين را داشتند که همين امر موجب شد نام او در بالاترين ليست هنرمندان بيلبورد قرار گيرد.

 

 

ديدي: 130 ميليون دلار

شان جان کامز، متولد 1969 که با نام ديدي مشهور است، رپر، بازيگر و طراح مد آمريکايي است. وي برنده سه جايزه گرمي و دو جايزه ‌ام تي وي است. شان ابتدا کار خود را با نام پاف ددي آغاز کرد اما در سال 2005 نام خود را به ديدي تغيير داد. وي هم اکنون در گروه ديدي-درتي ماني نيز فعاليت دارد. او از سال 1997 تاکنون در صنعت موسيقي درخشيده است و به کمک شهرت اش در اين زمينه، توانست در دنياي مد نيز قدم بگذارد و برند لباس خود را تاسيس کند.

او نه تنها در موسيقي، بلکه در هاليوود نيز قدم گذاشت و در شوهاي تلويزيوني مختلفي حضور پيدا کرد. او به جوانان زيادي کمک کرد تا بدون توجه به نظرات ديگران، به دنبال آرزوهاي خود در دنياي موسيقي قدم بگذارند و بدرخشند.

    
خوانندگان رپ
ثروتمندترين خوانندگان رپ در سال 2018
2018 / 02 / 09
Music and Art Music and Art news آخرین خبر از خوانندگان رپ اخبار موسیقی اخبار موسیقی پاپ خبر جدید در مورد خوانندگان رپ خبرای جدید ازخوانندگان رپ خوانندگان رپ درباره خوانندگان رپ
More